gebe
  1. Umutsuz vaka

Umutsuz vaka Forum Okuru

Aşk ve o

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Umutsuz vaka tarafından paylaşıldı.

Napsam da onu kendıme ceksem

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
Aşk ve o konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nerde o eski aşklar

nerde o eski aşklar

nerde o eski aşklar nerde o eski asklar Nerede o eski aşklar? Onu bir kez görmenin bile bütün bir yaşama bedel olduğu… Ona yazdığın mektupla yüreğinin şahlandığı… Onu düşünmeden gözlerini kapamadığın geceler... Sabah gözünü açtığın anda onun hayaliyle uyanmak ve attığın her adımda onu düşünerek yol almak. Nerede o eski aşk şiirleri… Her bir mısrasını ruhundan akan sözcüklerle...
  2. Aşk mıydı o

Aşk mıydı o

Aşk mıydı o, aşkımsı bir şey miydi Neydi çekip kendine, beni bağlayan Kanatan dudağımı, tenimi dağlayan Elleri ta içimde o dev miydi Etime bir alev değmişçesine Nasıl da yakardı öptüğü zaman Bir su gibi akıp gitti avuçlarımdan Yorgunum şimdi bin yıl sevmişçesine Hani o yalnız benim olan gül, kırmızı Gözlerimin önünde açılan sonsuz bahçe Hani, o var olmalarımız öpüştükçe O delice sürdürmeler...
  3. aşkım..o ...oldu

aşkım..o ...oldu

Kızlar bana akıl verin lütfen. Hoşlandığım bir çocuk vardı kurs arkadaşımdı ama beni hep reddediyordu konuşmak istemiyordu. bende tanımak kendimi sevdirmek için facede sahte profil aldım ve sahte profildeki resime aşık oldu nefret ettireyim diye bakire değilim erkek arkadaşımdan hamile kaldım bir dünya yalan söledim yok anacım yok nefret etmedi . Sevgili olduk... telefonda görüştük 5 ay beni...
  4. O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan...
  5. AŞK MIYDI O?

AŞK MIYDI O?

AŞKMIYDI O AŞKIMSI BİRSEYMİYDİ NEYDİ ÇEKİP KEDİNİBAĞLAYAN KANATAN DUGAMI TENİMİ DAGLAYAN ELLERİ TA İÇMDE DEV GİBİYDİ ETEME ALAV DEYMİSİNE NASIL YAKTI OPTURU ZAMAN BİR SU ĞİBİ AKIP GİTTİ AVUCLARIMDAN :asigim::papis:

Sayfayı Paylaş