gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Aşk VE ölüm..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Aşk VE ölüm.. 9.SINIF

Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım. beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

10.SINIF

Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize . geldi.bana sıkı sıkı sarılıp ağladı.Şuan dizimde uyuyor.saçlarını okşayıp ogül yüzünü doya doya seyrettim.ben onu o kadar çok severken o beni sadecearkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

11.SINIF MEZUNİYET BALOSu

Onunla çocukluktan beri arkadaşız.8. sınıftayken birbirimize söz vermiştik lise sonda mezuniyet balosuna gidecek eşimiz olmazsa . beraber gidecektik.beni aradı ve erkek arkadaşının hastalanıp gelemeyeceğini söyledi ve beraber gidebilir miyiz diye sordu. kabul etttimonu evinden aldım.balodaki en güzel kız oydu.bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi..gece boyu dans ettik.kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm onu çok seviyordum .gece sonunda onu evine bıraktım.beni yanağımdan öpüp en iyi arkadaşı olduğumu söyledi.onu . gerçekten çok seviyorum.ama o beni arkadaşı olarak görüyor.ona onu sevdiğimi nasıl söylerim. nedenini bilmiyorum ama kenmdimden çok utanıyorum...

Aradan yıllar geçti.. şimdi o canımdan çok sevdiğim meleğimi toprağa veriyorum. özel eşyalarının arasından kara kaplı bir defter çıkmış bana verdiler.okuyup okumamakta kararsızdım.açtım. bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu...

``Şuan dersteyiz ve yanımda dünya yakışıklısı bir çocuk oturuyor.yüzüne bakmaya doyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.beni arkadaşı olarak görüyor.erkek arkadaşım olduğu yalanını söyleyerek ve sürekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yanında olabiliyorum.onu canımdan çok seviyorum.bana bir kerecik SENİ SEVİYORUM deseydi dünyalar benim olurdu...``

Ben bu satırları okurken meleğimi çoktan gömdüler.hıçkırıklarımı tutamıyorumgözümü mezarından alamıyorum.merak etme biriciğim ben de ben de seni çok seviyorum....

Hayatta sevdiklerinissi kaybetmeden söleyeceklerinizi(zamanında) söylemeliniz...................

alıntı

Aşk VE ölüm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. aşk öldü ya evlilik

aşk öldü ya evlilik

öyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla birlikte, ih Böyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla...
  3. Ferdi tayfur- ölü aşk yaşarmıki

Ferdi tayfur- ölü aşk yaşarmıki

ferdi tayfur ölü aşk yaşarmıki Nasıl geldim aklına ben arayıp sordun halimi yıllar sonra hatırlattın unuttuğum mazimi kimbilir kaçkişi kırdı kalbini senin kırdığın gibi benim kalbimi ateşim kül olmuş tekrar nasıl yanarki koşup gelsen bana artık neye yararki ne senden eser kalmış nede bende ben varım öldürdün aşkımı sen ÖLÜ AŞK YAŞARMI Kİ ?
  4. Aşk Öldü...! Nasıl Bilirdiniz ?

Aşk Öldü...! Nasıl Bilirdiniz ?

hepimiz biraz katiliz... hepimiz öldürmüşüzdür muhakkak aşkı... mavi sakal dinlerdim üniversite yıllarımda... aşk öldü nasıl bilirdiniz?? volume sonda... yürekler uçuyo tabi o zamanlar... aşk henüz hayatta.. öleceğinden bihaber... şimdi yine mavi sakal'dan yine aynı şarkı... volume; mümkünse hiç duymayayım modunda... aşk mı? o çoktan ölmüş...
  5. o gece bende öldüm aşkım

o gece bende öldüm aşkım

o gece yine her zamanki kalabalık ve sıkıcı gecelerde oldugu gibi sıradan başlamıştı. O her zamankinden farklı olarak başka bir heyecan yaşıyordu bu gecede. Aslında neden bu gecede bulunduğunun bile bir mantıklı açıklaması yoktu. Bu gece diye bahsettigimiz şey aslında onun en sevdiginin yani ilk ve sonsuz aşkının düğün gecesiydi. Gülmek istemiyordu ama aglamakta istemiyordu aynı zamanda....

Sayfayı Paylaş