gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

aşk ve sevgi sözleri-6-

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

• Bir kez sevdiğini unutmaz bu yürek , Devran kiri isyan pası tutmaz bu yürek , Birgün bu muhabbetten eser kalmazsa ,
      Ancak o zaman yaşamaz bu yürek ...
    • Sen gelmesende yine ; geceyi okşarım saçın yerine
      Belki ben kırgın ; belki sen yaralı
      Aşkın sağnağına yakalanırsan eğer
      Kalbime sığınırsın , inan buna değer .
    • Sanma ki yerin dolacak,
      Senden başka biri benim olacak,
      Ya bana senin gibi bir sevgili,
      Ya sana benim kadar seven bulunacak...
    • Mutluluk hayallerde gerçek;gerçeklerde hayaldir.
      Bedeli onu onsuz sevmek olsa bile...
    • Biliyorum sen bir yıldızsın, etrafında birçok gezegen var.
      Ama unutmaki ben dünyayım ve yalnız bende hayat var...
    • Aşkımız kara bulutlarla kaplıysa eğer..
      Yağmurun yağmasını bekle,
      Çünkü her yağmurdan sonra gökkuşağı çıkar....

aşk ve sevgi sözleri-6- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk ve sevgi sözleri-2-

aşk ve sevgi sözleri-2-

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, Bir yaprak olsaydı bütün ormanları, Bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum... Yalnız bir kalbin tek bir anahtarı vardır. Masum bir gülümseme. Ne olur gülümse! Bana degil kendine. Çünkü bunu en çok sen hakediyorsun! Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında, Vücudunun...
  2. aşk ve sevgi sözleri-3-

aşk ve sevgi sözleri-3-

yürekle ilgili sözler zamanla ilgili sevgi sözleri zamanla aşk sözleri Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, Seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.. Öyle senden çok uzaklarda değilim Görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Belki sana senden daha yakın bir yerde, Çarpan kalbinin atışındayım. Bir umut kuşu çiz yüreğime, Beyaz...
  3. aşk ve sevgi sözleri-4-

aşk ve sevgi sözleri-4-

aşk soruları şıklı Her aşk bir yüreğin sesidir ve sabırla büyür! İçindeki sevgiyle, acıyla, inançla, öfkeyle,piser! Şarap gibi gün geçtikçe güzelleşir.. Ağlamayı bil gülmeyi unutma Sevmeyi bil sevilmeden sevme Güller bülbüllerin yıldızlar gecelerin Mutluluklar sadece ama sadece senin olsun. Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın....
  4. aşk ve sevgi sözleri-7-

aşk ve sevgi sözleri-7-

aşk sözleri7 Hani dostlar vardır. Bunaldığınızda yanınızda hissettiginiz ,Ve kimi zaman da bulduğunuz. Hani dostlar vardır, iki eli kanda olsa bile, ihtiyac duyduğunuzda koşarak gelen. Hani dostlar vardır, kederinizi kederi bilen. Hani dostlar vardır, üzemezsiniz, kıramazsınız, kıyamazsınız. Hani dostlar vardır, fikre ihtiyaç duyduğunuzda, sizi sizden fazla düşünüp akıl verir. Hani dostlar...
  5. aşk ve sevgi sözleri-11-

aşk ve sevgi sözleri-11-

Bir soluk kadar yakın, Bir yıldız kadar uzak derler sevgi için, Uzanırsın tutamazsın, vazgeçersin ölürsün.. Seni sevdiğime inanmak istersen yağmurda dışarıya çık, Yağmur damlalarını tutmaya çalış, Tutamadığın her yağmur damlası seni sevdiğimin ispatıdır. Benim için gülmeyi unutma, Her zaman gül hayata gülücük saç, Gülümse güleç ol gülmeyi benimse, Gülmek için yaşa, gülerek öl gülüm.....

Sayfayı Paylaş