gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**aşk ve sewgi **

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

**aşk ve sewgi ** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk VE ölüm..

Aşk VE ölüm..

Aşk VE ölüm.. 9.SINIF Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım. beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum... 10.SINIF Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize . geldi.bana sıkı sıkı sarılıp...
  2. aşk ve yalan

aşk ve yalan

Bir ilişki neden biter? Ağır eleştirilerde bulunur biter. Aldatılır biter. Anlaşılamaz biter. Yalan söylenir biter. Ve en kötü olanlarından birisi de bence içinde şu yalan olan. Eşler güzel bir dünyada güzel bir gelecekte hayaller içindeyken bir gerçeksizlik bir sahtelik of bir yalan nasıl yıkar insanı. Bu zamana kadar doğru bildiği şeylerin yalan olduğu asılsız olduğu nasıl yıkar insanın bir...
  3. Yengeç Burcu ve AŞK

Yengeç Burcu ve AŞK

Bir ilişkinin başlangıcında Yengeç'ten, ilk adımın gelmesini ya da beğendiği insana açıkca duygularını belli etmesini asla beklememek gerekir. Utangaç ve direkt yaklaşamayan Yengeç, aşkta da pasif olmayı tercih eder. Yengeç geleneksel ve demode tarzlara daha yatkın olduğu için, ilk buluşmada bir tiyatro ya da romantik bir yemek kendisini daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır. Romantik...
  4. Aşk Ve Sevgi Hakkında

Aşk Ve Sevgi Hakkında

aşık olmak, aşk duygusu, aşk ve sevgi, aşkın ömrü var mı, aşkınızı ölümsüzleştirin, duygular, heyecan, hüzün, huzur, kalbimizdeki duygular, mutluluk, Özlem, yoğun duygular Söylenildiği gibi aşkın gerçekten bir ömrü var mı? Aşkınızı ölümsüzleştirmek mümkün mü? Psikolog Aylin Sezer, aşk ve sevgi ile ilgili merak edilen konular hakkında bilgi verdi. Aşık olmak bildiğimiz, hissettiğimiz...
  5. Aşk, sevgi ve heves...

Aşk, sevgi ve heves...

Sual: Aşka geçici heves, sevgiye gerçek duygu denebilir mi? CEVAP Sevgiyle aşk aynı şeydir. Sevgi, gönlün zevk aldığı şeye meyletmesi demektir. Kuvvetli sevgiye aşk denir. Sevgi, hiçbir karşılık beklemeden sevgiliye tâbi olmak, Ona itaat etmek, Onun her işini güzel, her eziyetini, her iyilikten daha tatlı görmek ve Onun [Allah’ın] dostlarını dost, düşmanlarını düşman bilmektir. Buna,...

Sayfayı Paylaş