gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

aşk ve yalnızlık.....

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

yalnızlık ve aşk [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Temmuz 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzl resimler cnm ):

bunu cok begendim....

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

4. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]paylaşım için teşekkürler

aşk ve yalnızlık..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hüzün ve yalnızlık avatarları

hüzün ve yalnızlık avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yalanlarımız Ve Yalnızlıklarımız

Yalanlarımız Ve Yalnızlıklarımız

İçimiz zayıflıklarla dolu olsa da hep güçlüyü oynarız. İtiraflarımız, özellikle de kendi kendimize olan itiraflarımız en büyük zayıflıklarımızmış gibi gelir. Duygularımızı dışa vurmak için yanıp tutuşsak ta ona "Seni seviyorum" dememek için bin dereden su getirir, kendi kendimize "Onu seviyorum" dememek için içimizden binlerce yalan söyleriz. Gerçek duygularımızı ifade...
  3. Yalnızlık ve sensizlik

Yalnızlık ve sensizlik

Dünyada bir çok yazar, aşkı tarife çalışırlar. Binlerce ozan dörtlüklerde bunu anlatmaya calışmış anladımki aşkın ve sevmenin tarifi yok...... Onu yaşamak lazımmış ne mutlu bana bunu en güzeli ile seninle yaşıyorum. Şayet bu rüya ise ikimizin gördügü güzel bi rüya, hic uyanmak istemiyorum ya sen.......... Çogu zaman sormuşumdur kendime bu koca yaşlı dünya nasıl dönüyo ve kusursuz dönüşünü...
  4. Aşk Sandığımız Yalnızlıklar!

Aşk Sandığımız Yalnızlıklar!

Sizce de artık aşk yerini yalnızlığamı bırakıyor?Bence öyle aşk gelir ama gidince de yerine sadece yalnızlık kalır.Buyrun yalnız meleklerim.Sizin için... * * * * Hadi kavga edelim! Kırıp dökelim ne varsa ellerimizle yaptığımız. En kolayı bu değil mi? Parçalamak, bırakmak, en basit ve kolay yol bu. Ne olacak ki? Biri giderse, diğeri gelir öyle değil mi? Aşkın sadece adı mı kaldı? Bu kadar...

Sayfayı Paylaş