gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aşk yakar özcan deniz meltem cumbul

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'MUHTEŞEM BİR DİZİYLE DÖNDÜK' [​IMG] ÖZCAN DENİZ İLE MELTEM CUMBUL, BİRLİKTE OYNADIKLARI 'AŞK YAKAR' DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜNÜ YİNE BİRLİKTE İZLEDİ.

Uzun bir süredir dizi veya filmde rol almayan Özcan Deniz ile Meltem Cumbul, birlikte oynadıkları 'Aşk Yakar' dizisinin ilk bölümünü yine birlikte izledi.

1,5 yıldır ekrandan uzak kalan Özcan Deniz ile 3,5 yıldır kamera karşısına geçmeyen Meltem Cumbul, birlikte oynadıkları 'Aşk Yakar' adlı diziden bir hayli umutlu. Önceki akşam dizi ekibiyle birlikte ilk bölümü izleyen Deniz ile Cumbul, iddialı konuştu. İlk bölümün ardından partneri Meltem Cumbul'a sarılarak tebrik eden Özcan Deniz, “Bir bucuk yıldır, kamera karşısına geçmemiştim. Çok iyi bir ekip ile çok iyi bir projeyi getirdiler, bende severek ve isteyerek oynadım. Umarım beğenilir' dedi.

Üç bucuk yıldır kamera karşısına geçmeyen Meltem Cumbul ise, “Üç bucuk yıldır, hiçbir filmde ve dizide oynamadım. Çok iyi bir proje idi, ekipde mükemmeldi, bende kabul ettim. .Bizler, elimizden geleni yaptık.Umarın beğenilir” dedi. Bundan sonra bir projesinin olmadığını söyleyen Meltem Cumbul, “Bu dizi,. Benim için çok önemli. Şimdilik hiçbir projem yok, bu dizi ile ilgileniyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Aşk yakar özcan deniz meltem cumbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meltem Cumbul - Etek Sarı

Meltem Cumbul - Etek Sarı

ETEK SARI SEN ETEK'TEN SARISAN SARISAN ETEK SARI SEN ETEK'TEN SARISAN SARISAN KURBAN OLAM BEY DAGININ KARISAN KARISAN KURBAN OLAM BEY DAGININ KARISAN KARISAN VAY SORDUM SORUSTURDUM KIMIN YARISAN YARISAN SORDUM SUHAL ETIM KIMIN YARISAN YARISAN BEN SORMADAN DOLU GIBI DÖGILI DÖGILI BEN SORDUKCA GÖZLERINDEN YAS GELI LELE GELI VAY BIR GÖMLEK DIKTIRTIM GOLU DÜGMELI DÜGMELI BIR GÖMLEK DIKTIRTIM...
  2. Aşk Kadını Meltem Cumbul

Aşk Kadını Meltem Cumbul

basında aşk konusunda adı fazla geçmeyen Meltem Cumbul bir röportajında kendisinden 13 yaş küçük sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'dan üstükapalı bahsetti...... 'AŞK HAYATA KARŞI DURABİLME GÜCÜM' KIVANÇ TATLITUĞ İLE SÜRPRİZ BİR İLİŞKİYE YELKEN AÇAN MELTEM CUMBUL SEVGİLİSİNİN ADINI ANMADAN DUYGULARINI ANLATTI: HAYAT VE PAYLAŞMAK ÇOK GÜZEL. UYUM HAYATIN TÜM ZORLUKLARINA KARŞI İKİ KİŞİNİN DİRENEBİLME...
  3. Meltem Cumbul hayatı

Meltem Cumbul hayatı

meltem cumbul biyografi meltem cumbul hayatı meltem cumbul hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Şimdiler de "Nuri" dizisinde gördüğümüz, ünlü ve başarılı oyuncu Meltem Cumbul hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Meltem Cumbul ve Korhan Abay, 2004 Eurovision Şarkı Yarışması. Meltem Cumbul (d. 11 Kasım 1970, İzmir), Türk...
  4. Meltem Cumbul Banka Soyacak!

Meltem Cumbul Banka Soyacak!

meltem cumbul, meltem cumbul haberleri, meltem cumbul yeni filmi Sevgili melekler, başarılı oyuncu Meltem Cumbul çok farklı bir rolle sinemaya dönüyor. Cumbul yeni sinema filminde bir hırsızı canlandıracak. Cumbul'dan başka Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu ve Filiz Ahmet'in de başrollerini paylaştığı 'Kadın İşi'; birbirlerinden başka güvenecek kimsesi olmayan farklı karakterlerdeki dört...

Sayfayı Paylaş