gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

aşk yastıklarınız benden..

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk yastıklarınız benden..

Bu tam benlikmiş..Teşekkürler canımm..

aşk yastıklarınız benden.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Yastıkları Çok Şekerler

Aşk Yastıkları Çok Şekerler

aşk yastıkları Bayıldım bunlara ben kızlar...Hatırlarsınız sevgiler gününe özel aşıklar için tişört modelleri vardır...Bu yastıklarda o tişörtlerin üzerindeki baskılardan oluşmuş ve hepsi birbirinden sevimli....Yastıkları görünce sizde bana hak vericeksiniz :tik:
  2. Yastıkla AŞK..

Yastıkla AŞK..

ALLAHım sen aklımıza mukayet ol Yarabbim... Gerçek aşk çeşitli biçim ve türlerde olabiliyor. Bu durumda ise Koreli bir adam üzerinde kadın resmi çizili olan kocaman bir yastığa aşık oldu daha sonra hayatının aşkıyla evlendi. -- Lee Jin-gyu akimakura denilen ve kucaklanabilen büyük Japon yastığına ilk görüşte aşık olmuş... Üzerinde çizgi film karakterlerinin resimleri olan yastıklardan...
  3. Aşk yastıkları

Aşk yastıkları

kızlar resimleri kopyalayamadım bende size sitenin linkini gönderdim, belki satın almak isteseniz de hangi site olduğunu da aramamış olursunuz :orkide: sevgililer günü yaklaşıyor :) http://www.limango.com.tr/shop/index.php
  4. Bebeğinizin altın yastığı benden :)

Bebeğinizin altın yastığı benden :)

altın yastığı modelleri müjde yastığı örnekleri bebek altın örnekleri Hamiş meleklerim ben bu yastıklara bayıldım bakalım sizlerin yorumu ne olacak :orkide:Bebeğinize takılacak altınlar için düşünülmüş ama bebek odalarının vazgeçilmez aksesuarları diye düşünüyorumbebisim
  5. Annem Benim Aşkım

Annem Benim Aşkım

Annem ile olan remimi facebooktaki bir uygulama ile güzel bir tasarıma çevirdim. belki de yarışma sayesinde billboardlarda yayınlanacak. En kötü ihtimal 4 yıl garantili ev aletlerinden kazanırım diye umut etmekteyim :P https://bitly.com/IGW6GA

Sayfayı Paylaş