gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aşk yemini!!!!!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bugün olduğu gibi yarın da,yarından sonrada,ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine, Bu günüm gibi yarında hep sevginle yaşayacağıma,

Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanında göreceğine,

En yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma,

Sıkıntının sıkıntım, üzüntünün üzüntüm olacağına,

Her kızgın anını çiçeğe dönüştüreceğime,

Her üzgün anında gülüşünün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma,

Yanında olamadığım ve yardımıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma,

Gözümün gözüne değdiği her an sana yeniden aşık olup seni bir prensese dönüştüreceğime,

Her sabah sana yeniden aşık olup uyanacağıma,

Sen uyurken sana bakıp ikimiz için dualar edeceğime,

Beni tanıdığın gün bende gördüğün neyse, ömrünce beni aynı şekilde göreceğine,

Sevgimin asla değişmeyeceğine, asla azalmayacağına, aksine hergün büyüyen bir sevgiyle seni mutluluk ormanına taşıyacağıma,

Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma,

Elini usul usul, korka korka tutup o ilk gündeki heyecanı aynı şekilde yaşayacağıma ve elini hiç bırakmayacağıma,

Bir ömür boyu senin canın, aşkın, sevgilin ve herşeyin olarak kalmak için elimden gelen herşeyi yapacağıma SÖZ VERİYORUM..!

aşk yemini!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha - Aşk Yemini

Baha - Aşk Yemini

bu gönül bir cok, bir cok kisi tanidi sadece sende buldu aski görmüyor gözlerim senden baska hic kimseyi ölümüne tutacagim ask yeminimi bu günes dogmaktan batmaktan vazgecse sevmekten vazgecmez yüregim seni bu yüregim baskasina ilelebet kilitli ölümüne tutacagim ask yeminimi asigim sana, gönlümün yangini silemez kimse kalbimden adini kaybetti yüregim gözlerinde kendini ölümüne tutacagim...
  2. Aşk Yemini...

Aşk Yemini...

Aşkınızın ebedıyyete kadar süreceğine dair sevdiğinize bir söz verdinizmi?... Aşkınızı ıspatlamak için en güzel kelimeleri seçin....Tıpkı KAYAHAN'ın parçası '' BİR YEMİN ETTİM Kİ DÖNEMEM ''de olduğu gibi yemininizi edin...Ama kesinlikle de geri dönmeyin.... * BUGÜN OLDUĞU GİBİ, YARINDA, YARINDAN SONRADA, ONDAN SONRAKİ GÜNLERDEDE GÖZLERİMDEKİ YERİNİN DEĞİŞMEYECEĞİNE.. SENİ BİR ÖMÜR...
  3. meleklermekanı yemini

meleklermekanı yemini

Barışta ve savaşta, yerde gökte,tuvalette ve banyoda, ve forumda..! 1-Üye olduktan sonra forum kurallarını okuyarak onun oraya süs diye konulmadığını anlayacağıma 2-Zeki , çevik, ahlaklı ve aynı zamanda komik yazı yazıp paylaşan bir üye olacağıma 3-Foruma üye olur olmaz hemen kız erkek durumunu kontrol etmeyeceğime 4-Arama yapmadan konu açıp yetkililerin sinir katsayılarını...
  4. Aşk yemini....

Aşk yemini....

Acaba gerçekten böyle biri varmıdır? Bu yeminleri edecek kadar sadık ve sözünde duracak biri.. Eğer böyle biri vardır diyosanız ne mutlu size...
  5. Evlilik Yemini

Evlilik Yemini

evlilik evlilik yemini yemini sözleri Evlilik Yemini, Evlilik Sözleri, Evlilik tebrikleri, Evlilik Duasi Evlilik yemini etmek ister misiniz? İki insanın ömür boyu birlikteliği hem zordur hem de hoştur. Zordur; çünkü insanın belirsizliği ve kolayca çerçeveye girmemesi, ilişkiyi bir maceraya dönüştürür. Hoştur; çünkü her şeye rağmen insan kalbine mukabil bir kalbi...

Sayfayı Paylaş