gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Aşk Yeniden -Bıraktım Her Şeyimi Şarkısı

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

indir (1).jpg

bıraktım her şeyimi yaşamak için seni
    sana öyle gelmedi mi
    yok mu hiç cesaretin
    içimde emanetin
    bekledim çok gelmedin

bilmezdim nedir doğru nedir yalan
    yanındayken durmuştu zaman
    bitti masal bitti hayal bitti rüya
    şimdi nerde o kahraman

Aşk Yeniden -Bıraktım Her Şeyimi Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeniden aşk

yeniden aşk

Dün sabah uyandım Yüzümde milyon bin gül gülücük İlk aşk misali çatırdıyor sesim Bir yavaş bir hızlanıyorum kalpten Gündüz zamanında Bacak bacak üstüne atmış Bekliyor görüşmek için Köşebaşında Tek özlemim Akşamdan kalma Rüyalarımdan sonra Kulaktan kulağa fısıldanmış Sonradan yalanlanmış Yalandan espirilermiş Yanmış kül olmuşum Rüzgar suratına çarpa çarpa Öpmüşüm seni...
  2. "aşk her şeyden önemli" diyen ünlüler

"aşk her şeyden önemli" diyen ünlüler

osman rimer kimdir adnan aksoy kimdir nalan rimer selin toktay kimle evlendi selin toktay evlendi Valla selin toktaya şaşırdım uçuk kaçık bi hayatı vardı şimdi ise ömreye gitmiş maşallah:D KİMİSİ İÇİN KARİYER KİMİSİ İÇİN DE AŞK VE SICAK BİR YUVA ÖNEMLİDİR.PODYUM DÜNYASINDA ÖYLE ÖRNEKLER VAR Kİ, HER BİRİ MESLEKLERİNDE EN ZİRVEDE OLDUKLARI DÖNEMDE İŞLERİNİ BIRAKIP KALPLERİNİN PEŞİNDEN...
  3. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkı sözleri Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Cem Adrian hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Cem Adrian'ın Her Aşkın Bir Şarkısı Var adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Bir deniz kıyısında gördü onu gözlerim Bir sabah kuytusunda, değdi ona ellerim Saçları rüzgar gibi savurur geçer...
  5. Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

[MEDIA] Gel açılsın artık perde Senle ben baş rolde Hiç bitmesin bu oyun Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme Söyleyemediğim sözlerimi dilemezler Gerçek sandığım aşklardan Benim olmayan hayattan Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme

Sayfayı Paylaş