gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı)

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

indir (1).jpg
    Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı) Şarkı Sözleri
    Şimdi çatı katında inziva vakti
    Nerede aranacak haklının hakkı ?
    Dinlemeliydim vaktinde aklı
    Seni unutmaya çalışmak da varmış
    Bana bıraktıklarınla teselli avında
    Demek ki elleri boş dönmek de varmış,
    Bu günleri görmek de varmış
    Yarın hatırımı sorsan ne olur ?
    Bugün hevesimi kırdın bir kere !
    Gitme! dememle kalsan ne olur ?
    Gönlün çoktan yola çıkmış bir kere !

Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitme ne olur bırakıp gitme

Gitme ne olur bırakıp gitme

ne olur bırakıp gitme gitme ne olur bırakıp güllü nolur güllü Dur ne olur gitme yüreğimden,Dur ne olur bile diyemeden gittin..Şimdi bilmem kaç zaman sürer bu ayrılığa alışmak..Belki biraz canım yanacak,ilk başlarda kabullenemeyeciğim,zor gelecek nefes almadan yaşamak.. Sen hiç bilmedin nefesim olduğunu,söyleyemedim ki..Nefesimsin diyemedim ki,Şimdi sana kal gitme...
  2. Tripkolic - Ne Olur Gitme

Tripkolic - Ne Olur Gitme

Bu muydu bizim bitmez aşkımız Ah yanar kalbin ellerimde Yok ki çare gel gitme Aşkımızı terketme Öldüm ben aşkından Yok bir çare gel gitme Hayatımda görmedim ben Böyle sevme terketme Hayatımda tanımadım ben senin gibi Sahte dolmaz gönüllerde Yaşadığın sevgilerde kahpe adın Belimde mızrak kalbimde İçtim yine sevgilim sana Şerefine değil şerefsizliğine Eğildim yine önünde gözlerim Yaş doldu ne...
  3. Hamilelikte Çatı ağrısı neden olur?

Hamilelikte Çatı ağrısı neden olur?

gebelikte çatı ağrısı,hamilelikte çatı ağrısı,hamilelikte vajianada ağrı,gebelikte rahimde ağrı,hamilelikte çatı ağrısı hakkında bilgiler Pubik bölge veya çatı kemiği denilen bölge vajen üstündeki tüylenmenin olduğu bölgedir. Bu bölgede gebelik sırasında veya doğum sonrasında ağrı olabilir. Gebeliğin 10. haftasından sonra pubik kemikte genişleme ve ayrılma başlar. Bu gebelikte artan...
  4. Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

[MEDIA] Gel açılsın artık perde Senle ben baş rolde Hiç bitmesin bu oyun Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme Söyleyemediğim sözlerimi dilemezler Gerçek sandığım aşklardan Benim olmayan hayattan Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme

Sayfayı Paylaş