gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

aşk yok

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

show tv nişn sevilen dizisi Doktorlar'ın kadrosunda çokca bi değişim yaşanmıştı... bunlardan bir taneside sevilen kararterlerden dr. Ela idi sezon finalinden sonra diziden ayrılan oyuncu bakalım diziye nasıl bir dönüş yapmış.....

TEK ŞARTI KUTSİ İLE AŞK OLMASIN!
    “DOKTORLAR” DİZİSİNDE ELA KARAKTERİNİ CANLANDIRAN YASEMİN ERGENE, YAKLAŞIK BİR YILLIK ARANIN ARDINDAN DİZİYE DÖNDÜ...

Adı, birlikte olduğu İzzet Özilhan’dan önce, dizide sevgilisini canlandıran Kutsi ile aşk dedikodularına karışan Ergene diziye dönmek için tek bir şart öne sürdü: “Diziye Kutsi’yle senaryoda aşk yaşamama şartıyla dönerim.” Ergene’nin isteğini kabul eden yapım şirketi de, Ergene’nin diziye evli bir kadın olarak dönmesini sağladı.

2. bLack_anqeL

bLack_anqeL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk yok
    pff ya yakışıyolardı ama ://

aşk yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AşKtA yArIn YoKtUr SeVgİlİ....

AşKtA yArIn YoKtUr SeVgİlİ....

aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. o ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. insan bir başka ışığa teslim olur... aşkta yarın yoktur sevgili. zaman...
  2. Athena - Aşk Mesk Yok

Athena - Aşk Mesk Yok

Athena - Aşk Mesk Yok kalk gidelim burdan herşey başlamadan kalp kalbe karşıymış derler takmam ki! ben hiç bilmem bu işlerden anlayanlardan çok kafanı yorma, aşk meşk yok! gelseydin kendin bana herşeyin en başında bir daha başlasa da fark etmez boşuna bir defa olsan da ağlamak zor ama elimden gelse de inan çok zor değmez bil kı bu işlerden saklanmak çok zor bin kez...
  3. Necati Şaşmaz'a aşk yok

Necati Şaşmaz'a aşk yok

çoğumuzun kurtlar vadisi pusu dizindende tanığımız Necati Şaşmaz yoğun tempo içerisinde çekimlerine devam derken hayatında aşk olmadığını bir röportajında belirtti..... HİÇ AŞIK OLMADIM KURTLAR VADİSİ’NİN POLAT ALEMDAR’I NECATİ ŞAŞMAZ, AŞKIN ÖĞRENİLEBİLİR OLDUĞUNU SANIYORMUŞ. Kurtlar Vadisi dizisinin ara verdiği dönemde yüzünü dinlendirme kararı alan Şaşmaz, TRT bünyesinde yayınlanan...
  4. aşk yoksun,yoksulum

aşk yoksun,yoksulum

Ve en çok seni özledim ben. Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. Her teyzeyi annen gibi sevmeni. Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni. Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu. Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği. Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı. Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı.Seni bir kez daha görmek isterdim... hiç konuşmadan.. kısa...

Sayfayı Paylaş