gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

aşk yokmuş tamamen yalan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

günlerdir gündemde olan Ebru Gündeş Günel ve işadamı rezza Zarrab üçgeninde son gelişme....... ARALARINDA AŞK YOKMUŞ!
    REZA ZARRAB'IN MÜVEKKİLİ EBRU GÜNDEŞ'LE AŞK YAŞADIĞI HABERLERİNİ YALANLADI!

İşte Zarrab'ın avukatı Aydın Kurban'dan gelen açıklama:

'Bazı gazete ve internet sitelerinde Müvekkilim REZA ZARRAB’ın EBRU GÜNDEŞ ile aşk yaşadığı; aralarında özel ilişki bulunduğu yönünde tamamen asılsız haberler yeralmıştır.

Müvekkilim REZA ZARRAB ile EBRU GÜNDEŞ arasında özel bir ilişki ve beraberlik yoktur. REZA ZARRAB işadamıdır ve zamanın önemli bir bölümü yurtdışında geçmektedir ve bu nedenle bu asılsız haberlere karşı müdahale edememiştir. REZA ZARRAB, işadamlığı yanında müzisyen; besteci ve söz yazarı olup; sadece EBRU GÜNDEŞ değil, bir çok şarkıcının albümünde REZA ZARRAB’ın söz ve besteleri yeralmıştır. EBRU GÜNDEŞ ile REZA ZARRAB’ın diyaloğu arkadaşlık ve EBRU GÜNDEŞ’in son albümünde bir eserinin yeralmış olmasından ibarettir, Taraflar arasında herhangi bir özel ilişki, beraberlik yoktur.

Bu asılsız iddia ve dedikodular, REZA ZARRAB’ın eski kız arkadaşı GÜNEL ZEYNELOVA tarafından kasıtlı olarak ortaya atılmaktadır. Bu iddia; tamamen asılsız olmak yanında hem REZA ZARRAB’ı hem de EBRU GÜNDEŞ’i zor durumda bırakmaktadır.

Bu nedenle “REZA ZARRAB ile EBRU GÜNDEŞ aşk yaşıyor..” biçimindeki asılsız iddia ve beyanlara son verilmesini aksi halde; ilgililer hakkında yasal işlem başlatacağımızı bildiririz.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.'

aşk yokmuş tamamen yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önümüzdeki yıllarda tinnitus tamamen yok edilebilir mi?

Önümüzdeki yıllarda tinnitus tamamen yok edilebilir mi?

Cevap 21: Tinnitusla ilgili araştırmalar 1980′li yıllarda çoğalmaya başlamış ve 1990′lı yıllarda giderek yoğunlaşmıştır. Ülkemizde de Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsünde bir Tinnitus araştırma ekibi tarafından çalışmalar yapılmaktadır. Tinnitus hastalarının çoğunun bu araştırma sonuçlarının klinik uygulamalarını sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Fakat tinnitus...
  2. Seda Sayan - Yalanım Yok

Seda Sayan - Yalanım Yok

El değmemiş bir aşkı yaşıyorum seninle Her akşam karışıyor nefesim nefesinle El değmemiş bir aşkı yaşıyorum seninle Her akşam karışıyor nefesim nefesinle Nasıl mutlu olursun Benim gibi biriyle Bilmiyorum sevgilim Ben kime çektim böyle Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın gözlerini Oymazsamda mutsuzum Ama yalanım yok kıskancım Birazcıkta huysuzum Sana yan bakanın...
  3. Aşklar mı yalan yoksa bize mi denk gelmedi doğru insan?

Aşklar mı yalan yoksa bize mi denk gelmedi doğru insan?

Farklı insanların her hangi bir yöne giden bir trende buluşmaları değil midir yalnızlığın sona ermesi? Ve bu insanların yan yana oturması değil midir aşk? Ayrılık ise o insanlardan birinin biletini yırtması ve trenden inmesi ve diğerinin de biletini yırtmak zorunda kalması değil midir? Ya yolun uzunluğunun verdiği sıkıntıdan yırtılmıştır o bilet ya da trenin fazla ses yapmasından… Veya...
  4. aşk yok

aşk yok

show tv nişn sevilen dizisi Doktorlar'ın kadrosunda çokca bi değişim yaşanmıştı... bunlardan bir taneside sevilen kararterlerden dr. Ela idi sezon finalinden sonra diziden ayrılan oyuncu bakalım diziye nasıl bir dönüş yapmış..... TEK ŞARTI KUTSİ İLE AŞK OLMASIN! “DOKTORLAR” DİZİSİNDE ELA KARAKTERİNİ CANLANDIRAN YASEMİN ERGENE, YAKLAŞIK BİR YILLIK ARANIN ARDINDAN DİZİYE DÖNDÜ... Adı,...
  5. Aşk diye bir şey var mı? yoksa koca bir yalan mı?

Aşk diye bir şey var mı? yoksa koca bir yalan mı?

aşk diye birşey varmı aşk diye birşey yaşıyorum Arkadaşlarım sizce aşk diye bir şey var mı? :hıms::hıms:

Sayfayı Paylaş