gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

ellerine sağlık...Güzel paylaşım canım..

3. Monera

Monera Forum Okuru

Ce: Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

emeğine sağlık tşk..

Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğim yine gitme zamanı!

yüreğim yine gitme zamanı!

Dinle beni yüreğim...sadece ve sessizce dinle....ve selam et yüreğim...sevdaya aşka dair ne varsa hepsine selam et. ........ Bir yalvarışla çıkmıştık yola biz...bir haykırışla...umutlarımızı anlatmıştık susayan gönüllere.....biz sevdanın esiriydik yüreğim....biz aşk askeriydik... Şimdi bir köşede bükükse boynumuz...ağlıyosak hala,incilmişsek yine toparlanma zamanı yüreğim....bu...
  2. Gidiyorum Bütün Aşklar Yüreğimde !

Gidiyorum Bütün Aşklar Yüreğimde !

Birazdan nikah başlayacak.Herşey son derece güzel hazırlanmış,her ayrıntısına dikkat edilmiş mükemmele yakın olmuş.Çok mutlusun gözlerinden okunabiliyor.Çok iyi bilirim ki sen eğer çok mutlu veya heyecanlıysan gözlerin ışıl ışıl olur.Aslında senle ilgili bütün ayrıntıyı biliyorum ya neyse.Gelinlk içinde çok güzel gözüküyor yanındaki.O’nuda çok seviyorum nasıl sevmem ki o benim en iyi dostum...
  3. Yüreğimdeki aşkın sesisin

Yüreğimdeki aşkın sesisin

Hayatı yaşamak ve yorumlamak konusunda kendimi yetenekli görmüyorum, burada yaptığımsa içimde bulunan sessiz aşktan dolayı yüreğimden geçenleri önce dile sonra harflere dökmek. Ama bakıyorum ki harfler bile yüreğime dokunamıyor, yeterince aşkı yazamıyorum. Ben bir masallar ülkesinde yaşamıyorum, küçük bir aşk hikâyesinden her gün minik birer parça okuyor gibiyim. Bu iki yabancının hikâyesi...
  4. Yüreğini Kanatmıyor mu Zaman?

Yüreğini Kanatmıyor mu Zaman?

Yüreğini Kanatmıyor mu Zaman Aşkı bedenlerimize, çiçekleri parfümlere kurban ettik. Rüzgarın yerini pervane aldı. Sevgi şehvetin tuzağı oldu. Göz yaşlarımızın kalbimizle bağlantısını kopardık. Ruhumuzu yitirdiğimizin farkına bile varamadık. Gönlümüz gönlümüze esir düştü. Ağlamayı unuttuk çünkü kalplerimiz ölü. Ölmekten kaçıyoruz çünkü yaşamayı unuttuk. Kimseyle konuşamıyoruz, kimseyi...
  5. Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

yüreğinden öpüyorum sözleri öpüyorum mesajları Uzaklara çekilipte bana Hadi yaz diyorsun ya... İki kelimeyi birleştiripte Bir cümle yapamıyorum,elimdeki harflerden.. Sana ulaşabilmenin heyecanı basıyor özlemlerimi, Kalkıpta yüreğimi telaşa veriyorlar, Tutuşuyorum. Sana benden yakın olacakları için Okuduğunda gözlerini görecek olan harfleri kıskanıyorum. Aklımdan çocukça şeyler...

Sayfayı Paylaş