gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Aşk Zamanı Dizi Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

aşk zamanı dizisi,aşk zamanı oyuncuları,aşk zamanı özet,aşk zamanı hangi kanalda fft16_mf5754074.Jpeg

Çok yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Aşk Zamanı dizisinde genç ve başarılı oyuncular Burcu Binici ile Ali Ersan Duru bir araya geldi.

Dizide birbirine âşık bir çifti (Sema ile Fikret) canlandıracak olan ikilinin, sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflar büyük beğeni topluyor. Enerjileri fotoğraflara yansıyan oyuncuların, ekranda da uyum içinde olacakları şimdiden görülüyor.
    Burcu Binici ile Ali Ersan Duru'nun çekimleri Köyceğiz'de devam eden dizinin setinden paylaştıkları fotoğrafları gören hayranları, ikiliyi yaz dizilerinin en iyi çiftine güçlü bir aday olarak görüyor.

Yapımcılığını MEDYALAB'ın üstlendiği dizide YAVUZ Bingöl, DENİZ UĞUR, ALİ ERSAN DURU, Bekir Aksoy, BURCU BİNİCİ, NİHAN BALYALI, MÜGE BAYRAMOĞLU, BÜŞRA AYAYDIN ve SARVEN ÇANKAR rol alıyor.

Aşk Zamanı Dizi Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizinin konusu

Dizinin konusu

Heybeliada'dan çocukluk arkadaşı olan Şevket ve Rıza dünür olmaya hazırlanmaktadırlar. İki adamın çocukluk ve ilk geçlik yılları birlikte geçmiş ancak yıllar içinde yolları ayrılmıştır. Şevket okumuş savcı olmuş, Rıza ise babasının, dönemin milletvekili Adnan Menderes'e söylediklerinden ve görüşlerinden etkilenmiştir. Bu arada İstanbul'da ve Ankara'da üniversitelerde öğrenci hareketleri...
  2. Tövbeler Tövbesi Dizi Konusu

Tövbeler Tövbesi Dizi Konusu

tövbeler tövbesi dizisi konusu töbeler töbesi dizi töbeler töbesi dizisi tövbeler tövbesi konusu ATV ekranlarında çok yakında başlayacak olan Tövbeler Tövbesi dizi konusunu diziyi merakla bekleyenler için paylaşıyorum.Güzel ve renkli görünen dizi bakalım beklenilen ilgiyi yakalayabilecek mi? Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan...
  3. Paramparça dizi konusu

Paramparça dizi konusu

paramparça dizi özeti,paramparça dizi oyuncuları,paramparça dizi konusu,paramparça dizisi hakkında bilgiler Paramparça Dizisinin Konusu İstanbul’un Kurtuluş semtinde bir çeyiz dükkanında mütevazi şartlarda hayatını sürdüren Gülseren ve kentin en prestijli restoran zincirinin sahibi Cihan’ın sıra dışı fakat olanaksız aşk hikayeleri sezonun en iddialı yapımları arasında yerini alacak....
  4. Kiralık Aşk Dizi Konusu

Kiralık Aşk Dizi Konusu

KİRALIK AŞK DİZİSİNİN KONUSU Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından...
  5. O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan...

Sayfayı Paylaş