gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

AşK...

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: AşK...

aşk bukadar guzelmı anlatılır yaaaa.ellerıne saglık canım benımmmm:(((((((

AşK... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AŞkim

AŞkim

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor Gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor Yaşamak yada ölmek değil özleyipte görememek zor seni AŞKIMgözlerin nehir kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm o yer senin gönlün olsunGökyüzüne her baktığımda,Yeryüzündeki çırpınışların anlamsızlığını hissediyorum.Ne kadar küçük bir dünyaya sahip olduğumu...
  2. ~~~~~~aşkım~~~~~~

~~~~~~aşkım~~~~~~

Sizler için seçtiğim en güzel aşk resimleri...
  3. aşk...

aşk...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  5. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş