gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

***AŞK***

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ***AŞK***

Aşk, delicesine flört ederken yanindakinin hiçbir sey yapmama hakkını teslim etmektir.

Aşk,bir saygıdır, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir.

Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır.

Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir.

Aşk, Sevişelim demeden sevişmek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlaşmaktır .

Aşk, bağlandıgını sandığında, karşındakine hayır deme şansını tanımaktır.

Aşk,inceliktir, korumaktır. Sorumluluktur.

Aşk, ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir..Mizahtır.

Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafını duymaktır.Şehvettir.

Aşk, evinizdeki her seyin yerinin değiştirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.

Aşk, sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklıgıyla görmektir.Gerçektir.

Aşk, saatin kaç olduğunu bilip aldırmamaktır. Neşedir.

Aşk, sizi kucaklayan kolların, gittikçe daha çok sarılmasıdır.Mutluluktur.

Aşk, tanıdıgınızı zannettiginiz insanın yeni yanlarını keşfetmektir. Tazeliktir.

Aşk, uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır. Düşlerin gerçek olmasıdır.

Aşk, kocaman yatagın üçte birine sıkışmaktır. Yakınlıktır.

Aşk, evin anahtarıdan anahtarcıda bir kopya daha yaptırmaktır. Güvendir.

Aşk, hosçakal dedikten sonra tekrar karşilaşacağını bilmektir.Kaderdir .

Aşk, gerindiginde sızlayan vücut lafının anlamını bilmektir. Derstir.

Aşk, ecza dolabını açtıgında, dişmacunu kapagını kapatılmamış bulmaktır. Uyumdur.

Aşk, pencereden dısarıya baktıgında kiminle olduğunu hatırlamaktır. Düsüncedir.

Aşk, asla anlatılmayacak hikayelerdir. Özeldir.

Aşk, cennetle cehennem arası işleyen trende bir mevsimlik bilettir.

Aşk, iki yalnızlığın birbirine dokunması, birbirini koruması ve selamlamasıdır

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ***AŞK***

ask onun işten eve gelırken kapısını acmaktır:D

***AŞK*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik ve Esprili Aşk Sözleri 2016

Komik ve Esprili Aşk Sözleri 2016

Sevdiğiniz kişiye aşkınızdan duygularınızdan bahsederken ona yüzün de tebessüm oluşturacak espirili sözleri de yollamak istiyorsanız sizler için en komik aşk sözlerinden oluşan mesajları bu konumuz da paylaşıyorum. Kalbim zaten sen yokken de atıyordu eğer bu kadar iyi olsaydın atışını değil ritmini değiştirirdin canım. Ama bakıyorum ritim bozulmuş… Müebbet Ceza kessin aşk sana, tek koğuşun...
  2. AŞK MIYDI O?

AŞK MIYDI O?

AŞKMIYDI O AŞKIMSI BİRSEYMİYDİ NEYDİ ÇEKİP KEDİNİBAĞLAYAN KANATAN DUGAMI TENİMİ DAGLAYAN ELLERİ TA İÇMDE DEV GİBİYDİ ETEME ALAV DEYMİSİNE NASIL YAKTI OPTURU ZAMAN BİR SU ĞİBİ AKIP GİTTİ AVUCLARIMDAN :asigim::papis:
  3. İphone safari tarayıcı başka sitelere adreslere yönlendiriyor

İphone safari tarayıcı başka sitelere adreslere yönlendiriyor

İphone plus ve iphonenin tüm serilerinde bugün iphoneme virüs mü bulaştı bilemiyorum araştırdım ama bulamadım. Facebook üzerinden haber yapan sitelerin linklerine tıkladığımda ve google kaynaklı bir aramaya girdiğimde iphone başka adreslere yönlendiriyor. Başka sitelerde ve iphonenin resmi sitesinde safari ve chrome ayarlarından çerezleri silmem gerektiği hatta belki evdeki hatta bulaşmış...
  4. İphone bilgisayar başka sitelere yönlendiriyor sorununun çözümü burada

İphone bilgisayar başka sitelere yönlendiriyor sorununun çözümü burada

Cep telefonumun interneti başka adreslere yönlendiriyor virüs mü var ? Bugün itibari ile kullandığımız superonline fiber internetli internetimizden cep telefonlarımızı internete bağlayarak aktif olarak kullanıyorduk. Bugün ne hikmetse girdiğimiz her internet sitesi üç beş adrese yönlendirip bilgisayarınızda cep telefonunuzda virüs var uyarısı yapıyordu. Olayı çözümledim tam anlatıyorum...
  5. okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

bu yıl okul meclisi başkanlığına aday oldum ama açılış konuşmam yok yardım edermisiniz ve şimdiden teşekkürler :dosya:

Sayfayı Paylaş