gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

aşka can verir pişmanlıklar

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

AŞKA CAN VERİR PİŞMANLIKLAR AŞKA CAN VERİR PİŞMANLIKLAR

Tartışmaların bittiği an
    Özlemler başlar
    Başlar da o zaman
    Belki yine aşk canlanır
    Belki aşk yeniden doğar...

Keşkeler vicdan muhasebesi
    Keşkeler suskun gönülün sesi.
    Keşkeler kanatır aşk yarasını
    Keşkelerde kavuşma ümidi
    Belki yapar küskünlerin arasını...

An an acıyıp kanayan
    Yaraya kabuk
    Unutmak ve zaman...
    Artık aşk külllü
    Artık tütmüyor duman..​

alıntı

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

aşka can verir pişmanlıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Son Pişmanlık

Duman - Son Pişmanlık

Günler sessiz Mahsun sensiz Günler herzaman telaşlı Yanlış nerede aklım sende Suçum neydi sormadın Çektin gittin Dinlemeden Bana birşey söylemeden Yıllar sonra dönsende neee Son pişmanlık neye yarar herşeyin bedeli var olmadı yaaaaaaar Son pişmanlık neye yarar herşeyin sebebi var buraya kadaaaar firar eder aklım başından uçar gider ziyan olmuş yıllara varsın olsun yeter Son pişmanlık...
  2. SuçLuLuk & PişmanLık

SuçLuLuk & PişmanLık

"Bir başkasına zarar verecek şekilde hata yaptığınızda ya da hata yaptığınızı düşündüğünüzde hissettiğiniz duygu hangisidir ?" sorusuna verilecek cevap kuşkusuz “duruma göre değişir” olacaktır. Fakat dikkatli bir şekilde gözlediğinizde belli duyguları yaşamaya daha yatkın olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hele bu kişiler önemsediğiniz kişiler ise bu durum daha fazla ortaya çıkar....
  3. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  4. son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........

son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........

MERHABA meleklerim benim için çok kötü bi gün ....... neden niçin bilmiyorum yolunda gitmeyen bişeyler var ....... benden mi kaynaklanıyo yoksa eşimden mi bilmiyorum ama var bişeyler dün gece eşimle çok kötü tartıştık ama çok kötü dün akşam eşim bilgisayar başındaydı ve program indiriyomuş tabi bende yanlış anlamışım o öyle dedi neyse benim moralim bozuldu ve ben konuşmadım yatma...
  5. aşka ayıp oluyo ! can dündar ne güzel anlatmış

aşka ayıp oluyo ! can dündar ne güzel anlatmış

can dündar ın güzel sözleri can dündarın güzel sözleri dündar aşk kısa kısa aşk Günümüz insanı aşka aşık, aşığa değil! Aşkların kısa dönem askerlik gibi kısa sü...rmesinin nedeni herhalde bu. Zaplanan aşıklar dönemi bu dönem! Kanaldan kanala geçer gibi aşıktan aşığa geçiliyor. Peki bu neden böyle oluyor? Çünkü insan insana sevgisiz, insan insana tahammülsüz, insan insan için fedakarlık...

Sayfayı Paylaş