gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

aşka dair en güzel sözler!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güzel ilanı aşk sözleri en güzel ilanı aşk sözleri en ilanları Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kırılan kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazdın, güneşin doğmasını bekle......
    SENSİZ SOLUYORUM ANLAYACAĞIN MAVİ MAVİ ÖLÜYORUM DUYUYORMUSUN ORDAMISIN VARMISIN YOKMUSUN??BİRTEKŞEYİ UNUTMA SENİ SEVDİM BEN YANARAK YIKILARAK AKLIMA HER GELDİĞİNDE AĞLAYARAK.

Kelimelerin yetersiz oldugu yerde, önemli olan sözler degil gözlerdir...

Seni Seviyorum Diyenin Sevgisinden Şüphe Et Çünkü Aşk Sessiz Sevgi Dilsizdir...

benim için hayatta iki sey önemlidir biri sen digeri özgürlügüm .özgürlügüm için canimi ,senin için özgürlügümü feda ederim..

Dünyada'ki bütün agaclar kalem olsa, dünyada'ki bütün denizler mürekep olsa, yinede sana olan bu ASKIMI kagida yazamam...

Sinirlerini yapraklara yaz sonbaharda düssün diye. Dertlerini rüzgara yaz, ucup gitsin diye. Askini ise kalbime yaz ben ölünce benimle birlikte gömülsün diye

Her rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur

Yeryüzünde her aşkın gökyüzünde bir meleği varmış. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış. Sana söz bizim meleğimiz hiç ağlamayacak

Gökyüzünde milyonlarca yıldız tanıdım seni güneşim seçtim bir güneş uğruna milyonlarca yıldızdan vazgeçtim

aşka dair en güzel sözler!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşka dair güzel birkaç söz

aşka dair güzel birkaç söz

aşka dair mesajlar aşka dair güzel mesajlar güzel birkac söz ilahi sözler BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM. Yalnızsan,kaderindeyim..Umutsuzsan,kalbindeyim..Se viyorsan, ellerindeyim...Aşıksan,yüreğindeyim..Ağlıyorsan,gö zlerindeyim...Benimleysen aldığın her nefesteyim......
  2. en güzel aşka dair nickler!!!

en güzel aşka dair nickler!!!

aşka dair nickler mavi gözlerle ilgili nickler sevdiğini söyleme nickleri öpücükle ilgili öpücükle güzel sözler Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni. @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi...
  3. ünlülerden aşka dair en güzel sözler

ünlülerden aşka dair en güzel sözler

ünlülerden aşka dair en güzel sözler Balzac:İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler... Rousseau:Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız.... Shakespeare:Sevgililerine aşklarını itiraf eden kadınlar, en az seven kadınlardır... Eflatun: Aşk, en tehlikeli bir ruh hastalığıdır.... Aziz Nesin: Yenilen taraf...
  4. Aşka dair en güzel sözler

Aşka dair en güzel sözler

aşklara sözler `Sevmek acı çekmektir sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur` Augustinus: `Sevgi ruhun güzelliğidir.` Franz Xaver Von Baader: `Özgürlük aşk değildir yalnız aşkın kapısıdır.` François Bacon: `Büyük insanlarda liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük işler aşkla uzlaşmaz` Bailey:...
  5. Aşka Dair En Güzel Sözler

Aşka Dair En Güzel Sözler

aşka dair yazılmış en güzel yazılar mektuba yazılacak güzel sözler Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM" Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA Ben seni Bir Kum Tanesine Adını...

Sayfayı Paylaş