gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

aşka geç kalmak!

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Seni seviyorum,seni seviyorum dedi usulca kadın.Utangaç ve hayli ürkekçe.Soğuktan donmuş elleri ,titreyen sesi ,ağlamaktan yorgun düşmüş gözleriyle son bir defa baktı adama. Hayatı boyunca belki de hiç kimseyi böyle sevmemişti. Belki sevmeye hiç vakti olmamıştı. En olmayacak zamanda kapısını çalan aşk, davetsiz bir misafir gibi acımasızca benliğini yağmalıyordu. Korkuyordu, ürküyordu, imkansızdı biliyordu ama yine de heyecanla uzattı ellerini sevdiği adama. Kadın amansız bir hastalığa yakalanmış, ömrünün son günlerinde onu son bir defa görmek istediği için sevdiği adama koşmuştu. Yıllarca özlemle beklediği, sesini, kokusunu, gülüşünü görmek için yanıp tutuştuğu adama.

Adamda onu seviyordu, onun kadar değil belki ama o da seviyordu. Yıllar sonra karşısında bulduğu kadına sarıldı özlemle. Öptü ellerini defalarca. Ansızın karşısında gördüğü kadın, eski günlerini hatırlatmıştı ona. Kadın hayli güzel, alımlı, akıllı ve yıllardır asker yolunu bekleyen nişanlı bir genç kız gibi büyük bir aşkla bekliyordu kendisini. Sevilmek, karşılıksız sevilmek, beklenmek, özlenmek gurur veriyordu ona. Kadına duyduğu sevgiyi arttırıyordu belki de. Yalansız, karşılıksız, masal gibi bir aşkla sarıldı sevdiği kadına.

Yıllardır bu kadar sevdiği halde, böyle acı çektiği halde yanına gelmek bir yana, uzaktan bakmaya bile cesaret edemeyen sevdiği kadın ne oldu da böyle birden bire onun yanına gelivermiş, ansızın kapısını çalmıştı diye üşünmeden yapamıyorsa da ona sarıldı tekrar. Bütün çektiklerini unutmuş, ellerini kolllarını bağlayan bütün zincirlerinden kurtulmuş, daha önce kendine bile söyleyemediği aşkını fısıldıyordu sevdiği kadına.

Kadın durdu bir an, uzaklaştı adamdan. Gözyaşlarını silerek, ben ölüyorum dedi. Ölmeden önce son bir defa seni görmek için geldim. Adamın mutluluğu bir anda bitivermişti. Ne söylemelyidi, nasıl davranmalıydı bilemedi. Sarıldı tüm gücüyle, ağladığını görmesin diye saatlerce sarıldı kadına.

Ne yazık ki aşka geç, ama çok geç kalmıştı.

aşka geç kalmak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Aşka İhtiyacım Yok

Gece Yolcuları - Aşka İhtiyacım Yok

Bir sen değil herkes unuttu beni Bir sen değil herkes uyuttu beni Gözden uzak olunca Gönlün unuttu beni Sevgimiz ayrı olunca Terk edip gittin beni Ah! Ayrılık sevgiye ilaç olur Buna sabrın yok senin İstemem artık bunu Aşka ihtiyacım yok benim
  2. Hamile kalmak için geç kalmayın

Hamile kalmak için geç kalmayın

46 yaşında hamile kalınırmı 50 yaşında hamile kalınırmı 38 kalmak 37 48 Günümüz kadını artık geç doğum yapıyor. Önce kariyer sahibi olmak, sağlıklı bir ilişki oluşturmak, gelecek için ekonomik güvence sağlamak gibi nedenlerden dolayı hamileliği geciktiriliyor.Ama bazılarımızda evlenir evlenmez hemen hamile kalıyor.Peki sizce hangisi doğru yapıyor.?Meleklerim aslında ikiside yanlış...
  3. Bu gece canım yalnız kalmak istiyor

Bu gece canım yalnız kalmak istiyor

bu gece canım yalnız kalmak istiyor video bu gece canım yalnız kalmak istiyor istiyorum rüyada Bu gece canım yalnız kalmak istiyor Kimseyi istemiyorum şu beni hiç terk etmeyen yalnızlığımın yanına… Bu gece ve her gece sus pus olmak istiyorum… Şu koskoca evrende, şu sonsuz karanlıkta attığım sessiz çığlıklara hiç bir kulak şahit olmasın… Uzaklara döndürüp gözbebeklerimi, boş...
  4. Melekler Hamile Kalmak İçin Geç Kalmayın!!

Melekler Hamile Kalmak İçin Geç Kalmayın!!

gebelikte ileri yaş,ileri gebelikte yaş beslenme, Anne olmak isteyen melekler gebe kalmak için fazla beklemeyin çünkü yaş ilerledikçe gebe oranını da azalıyor.Mümkün olduğunca ertelemeyin ve hemen hamile kalmak için hazırlıklara başlayın derim.Hem bebeğiniz erkenden size kavuşur hemde bebeğiniz sizinle birlikte büyür.Günümüzde doğurganlık oranı çok azaldı şimdi herkes öyle kolay kolay gebe...

Sayfayı Paylaş