gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Aşka gel-di Çocukluğum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Aşka geldiii çocukluğum.. [​IMG]
    Beraber ilk adımlarını atmaya başlamak gibi,
    Ve tutmadan elini,her an düşecekmiş gibi..."

Yanaklarından anca mutluluk gözyaşı dökebilen zamanlardan arta kalan,sıcacık gülümseyişlerin insanın içini titrettiği yıllardan,yalanın ne olduğu dâhi bilinmediği o güzelim sevdalardan düşmüş iki yüreğin birbirini bulması;
    Birinin diğerini tamamlaması bu...
    Seninle başlayıp,anca seninle tamamlanacak upuzun bir yol bu...

Geçtiğin her caddede,attığın her adımda,döndüğün her virajda,yalpaladığın her rüzgarda,içine işleyen her soğukta...ve her tökezlediğin kaldırım taşı,başını döndüren her mutlulukta;
    Gözlerinin değdiği her yerde,
    Yüreğinin tam sol yanında biri var

Işıl ışıl gözlerinde yaşamak seni...ve biriktire biriktire yaşananları,her an artmak,çoğalmak sonsuz bir ömre...
    Gitgide kısalan ömürde,her an çoğalmak seninle

"Seninle olduğumda bitecek kadar kısa değil ömrüm;
    Ve senden ayrı düşecek kadar uzun hiç değil..."

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Vayy be mükemmel ötesii çok beğendim canım özellikle de şu sözlere
    "Seninle olduğumda bitecek kadar kısa değil ömrüm;
    Ve senden ayrı düşecek kadar uzun hiç değil..."

Emeğine Sağlık canım:)

Aşka gel-di Çocukluğum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim

BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim

güzel paylaşımlar en güzel paylaşımlar facebook için facebook bir tebessüm et gül kalbin acısa da kalbin kırıksa da kara bulutlar kaplamış olsada göğü korkularından hüzünlerinden sıyrıl tebessüm et.................merhaba melekler mekanının melekleri ben yeniyim aranızda banada yer varmı ? umarım hayata hep mutlu gözlerle bakmayı başarırız.aranızda olmaktan mutluyum.:peace:
  2. Yabancı Ünlülerin Çocukluk Resimleri geldi

Yabancı Ünlülerin Çocukluk Resimleri geldi

Yabancü ünlülerin çocukluk resimleri. Göründe bakın bakalım ne imişler ne olmuşlar :) Hey heeeeey bende ihtiyardım yav :dede:
  3. Cengiz İmren - Ben Aşka Geldim

Cengiz İmren - Ben Aşka Geldim

Günün birinde yolda yürürken Seni gördüm birden sana tutuldum Şaşırdım kaldım ne yapsam diye Sana nasıl sokulup konuşsam diye Bana bakınca mest oldum Yüreğimde bir şeyler oldu Gözgöze geldiğimizde nefesim durdu Sana kıyamam canım Yerin olacak bu yanım Ne olursun! anla beni Ben aşka geldim ah... Peşinden koşarım Çok canlar yakarım...
  4. Dila hanım aşka geldi

Dila hanım aşka geldi

dila hanımın güzel oyuncusu sevgilisiyle verdiği çok samimi pozlarla fena yakalandı. Dila Hanım aşka geldi Çekimleri Adana'da yapılan "Dila Hanım"ın seti nedeniyle birbirinden uzak kalan sevgililer böyle hasret giderdi. Dila Hanım dizisinin başrol oyuncusu Hatice Şendil, sevgilisi Burak Sağyaşar'la Etiler'de görüntülendi. Bir Japon restoranında iş görüşmesi yapan çift, masadaki...

Sayfayı Paylaş