gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşka Gel adında yeni bir yarışma başlayacak diye duydum ama kanalını hatırlamıyorum.Başlama zamanı ve diğer bilgileri paylaşabilirmisiniz bu sayfadan ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Türkiyede yarışma denince ilk akla gelen isimlerden biri oılan Mehmet Ali erbil uzun bir aradan sonra yeni bir yarışmayla ekranlara dönüyor. Yarışmanın duayeni ünlü sunucu "Aşka Gel" isimli yarışma programıyla yakında TV8 ekranlarında olacak.

Aralık ayı ortasında başlayacak olan ve hafta içi her gün öğleden sonra kuşağında tv8 ekranlarında yayınlanacak “Aşka Gel” programında 2 kadın 4 erkek yarışmacı Mehmet Ali Erbil’in karşısında yarışacak.

Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızın ölümü hakkında ki ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz ?

Atamızın ölümü hakkında ki ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz ?

İyi akşamlar , 10 Kasım yaklaşıyor ve ödev araştırmam için Atanın ölümü hakkında bilgi istiyorum yardımcı olur musunuz ?
  2. Melekler ve Cinler Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

Melekler ve Cinler Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

Korkuyorum ama yine de merak ediyorum :D Cinler ve melekler hakkında bana neler söyleyebilirsiniz ? Ne de olsa sizler de meleksiniz :P
  3. Özet halında İzmirin işgali hakkında bilgiler verebilirmisiniz ?

Özet halında İzmirin işgali hakkında bilgiler verebilirmisiniz ?

Ödevim var ve İzmirin İşgali konusunun özet bilgilerini yazmam lazım. Herkese yardım ediyorsunuz bana da bir el atın lütfen :)
  4. güney kore mutfağı hakkında bilgi verebilirmisiniz

güney kore mutfağı hakkında bilgi verebilirmisiniz

Güney Koreyi merak ediyoruz ve birkaç arkadaş gitmeyi düşünüyoruz ama yemek kültürü nasıl? Böcek falan yiyorlarsa aç kalırız vallahi :S
  5. Rekorlar Dünyası Yarışması Hakkında Bilgiler

Rekorlar Dünyası Yarışması Hakkında Bilgiler

rekorlar dünyası rekorlar dünyası yarışma Sevgili melekler, yepyeni bir yarışma ile tanışmaya hazır olun! Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yarışmanın sunuculuğunu Yalan Dünya dizisinden tanıyıp sevdiğimiz, Gupse Özay yapacak. Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Çin, Avustralya, İngiltere gibi bir çok ülkede yayınlanan program, Türkiye’deki izleyicilere de Guinness World Records’ın...

Sayfayı Paylaş