gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

aska geldı cocuklugum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Beraber ilk adımlarını atmaya başlamak gibi, Ve tutmadan elini,her an düşecekmiş gibi..."
    Yanaklarından anca mutluluk gözyaşı dökebilen zamanlardan arta kalan,sıcacık gülümseyişlerin insanın içini titrettiği yıllardan,yalanın ne olduğu dâhi bilinmediği o güzelim sevdalardan düşmüş iki yüreğin birbirini bulması;
    Birinin diğerini tamamlaması bu...
    Seninle başlayıp,anca seninle tamamlanacak upuzun bir yol bu...

Geçtiğin her caddede,attığın her adımda,döndüğün her virajda,yalpaladığın her rüzgarda,içine işleyen her soğukta...ve her tökezlediğin kaldırım taşı,başını döndüren her mutlulukta;
    Gözlerinin değdiği her yerde,
    Yüreğinin tam sol yanında biri var

Işıl ışıl gözlerinde yaşamak seni...ve biriktire biriktire yaşananları,her an artmak,çoğalmak sonsuz bir ömre...
    Gitgide kısalan ömürde,her an çoğalmak seninle

"Seninle olduğumda bitecek kadar kısa değil ömrüm;
    Ve senden ayrı düşecek kadar uzun hiç değil..."

Dünyayı iki kişilik yapmak değil;
    İki kişilik dünyaya tüm hayatı sığdırabilmek marifet...
    :)

Alıntı

aska geldı cocuklugum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuklugum

Cocuklugum

Çocukluğum Ve en çok seni özledim ben Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni Her teyzeyi annen gibi sevmeni Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı Seni bir kez daha görmek isterdim Hiç konuşmadan Kısa pantolonlu siyah...
  2. melekler ask hırsınız geldı

melekler ask hırsınız geldı

selam arkadaslar ben eda 24 yasındayım bursadanım ev kızıyım sıtenızı cok begendım uye oldum ıns cok ıyı vakıtler gecırırız aranızda banada yer varmı ? :D:D
  3. cadıma kardeş geldı

cadıma kardeş geldı

bır zmanlar aldırmak ıstedıgım bebegımı ıyıkı aldırmmamaısım hosgeldım mınık kızım hısgeldın cadım hosgeldın mıskokulum hosgeldın sımgem selın ve sımge canım kızlarım annenız sızı cokkkkk sevıyorprensesıme kardes geldı bıraz sarılık olduk ama gecıyor yavas yavas 1 agustos ta dunyaya geldı 47 cm 3700kg bıraz kılo kaybımız oldu sarılıktan amma annem beni beslıcek

Sayfayı Paylaş