gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Aşka İnanmıyorum

Konu, 'Karikatürler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Erkek milleti işte aklı fikri uçkurda :) [​IMG]

Aşka İnanmıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Aşka İnanmıyorum

Erkin Koray - Aşka İnanmıyorum

yıllarca sevdim,askınla yandım[x2] artık ben aska ,,inanmıorm[x2] sevdim seveli cok acı cektm terk ederse etsn aldrmıorm[x2] onun icin carpan kalbim tutulsa yanarsa yansın ben yanmıorm yıllarca sevdim askınla yandım artk ben aska inanmıorm[x2] seviyorum dedin yalan söledinseni seven kalbim biraneyledi aldtp bni kıybet bilmedn artık sözlerine inanmıorm yıllarca sevdm askınla yandım artık ben...
  2. "Defne'nin Beni Aldattığına İnanmıyorum"

"Defne'nin Beni Aldattığına İnanmıyorum"

defne joy foster kocasını aldattı mı defne joy foster aldattımı kocasını aldattımı eşini Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından ortaya atılan iddialardan biri de buydu. Defne kocasını aldattı mı? O adamın evinde ne işi vardı? vs. Bir de Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı yazı da bu iddiaların üzerine resmen tuz biber ekti. Yazıyı ben de okudum ve ağzım resmen açık kaldı....
  3. Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden benimle o dizide çalan şarkıyı paylaşın kızlar
  4. İşte Sizlere Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri ....

İşte Sizlere Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri ....

Sultan Dizisi Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü Sultan dizisini izleyenleriniz ve orada çalan Aşka inanmıyorum şarkı sözünü merak eden meleklerimiz için Erkin Koray ın seslendirdiği Aşka İnanmıyorum Sözleri burada....Sultan Dizisi hakkında bilgi almak isteyenler buradan ... Erkin Koray Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri Yıllarca sevdım askınla yandım Artık ben aska ınanmıyorum...

Sayfayı Paylaş