gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

aşka sitem dolu sözler

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sitem dolu sözler nefret dolu sözler aşka sitem sözleri aşka sitemli aşk sözleri Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..
    *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaş----- yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin...

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
    ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

adı olmuş ayrılık
    hayatta aşktan daha önmli seyler var bence.. ayrıldınızmı aşk acısımı çekiyorsunuzz.. lan bırakınn aşkı faln yhaa.. karın mı doyuruyoo aşk.. yimişim seviyorum diyenidee aşkınıdaa... var mıı ayrılıncaa arkasından kötüü söz söylemeyen bii sevgili...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

var be olmazmı sana denk gelmemişşşşşşşşşşşş(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)(D)

4. bünyamin

bünyamin Forum Okuru

tenha bir kalabalıkta tıklım tıklım yalnızım şimdi

5. cesaretmi

cesaretmi Forum Okuru

bıraktım ama halen peşimden geliyo be arkadaş kaçmaktan yoruldummmm

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

seni sevmek ölümse koyumda gülümse modundayım :D

aşka sitem dolu sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sitem dolu  nickler

sitem dolu nickler

sitem dolu nickler sitem nickleri hayata sözleri nickler hayata nickleri Çaresiz bıraktın,boşlukta kayboldum Yaraların acısı çok fazla..İnançsızlık sardı seni…Kalbimin sahibi olmasaydın…Kahretmezdin beni…!!! İsyan etmelimi şu kuralcı düzene…Yasaklarla cezalarla bir büyük mahkeme…hayat benim, ne istersem denerim…Bir kez geldim, ötesini istemez gidemez elim öLmeyi ßiLe ßeceremeyeN aptaLın...
  2. Sitem dolu sms sözleri

Sitem dolu sms sözleri

hayata sitem sözleri sitem dolu mesajlar aşka dolu sözler hayata sözler insanlara sözleri ♥ Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak… ♥ Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda...
  3. gönül hocadan sitem dolu sözler

gönül hocadan sitem dolu sözler

'ADIMI NEDEN BİLMİYORLAR!' 'KAVAK YELLERİ'NDE CANLANDIRDIĞI GÖNÜL HOCA KARAKTERİYLE TANINAN DİDEM İNSELEL'DEN SİTEM. Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi 'Kavak Yelleri'nde canlandırdığı Gönül Hoca karakteriyle tanınan Didem İnselel gerçek adının sokakta bilinmemesinin nedenini özel hayatıyla haber olmaktan kaçınmasına bağladı: 'Çoğunluk beni Gönül olarak tanıyor. Ben de yazın birtakım...
  4. sitem sözleri

sitem sözleri

sitem etme aşka derdin sözleri sitem etme aşka derdin şarkı sözleri Seni Sevdim Delice, her Gece Soruyorum Kendime Ya Biterse Diye, Bitsede Sewgin Saygı DuyarIm Gönlüne, üzüLürüm Sana Böyle Sevgili Bulamazsin Bu tarihte!!! Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan BaktI Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde... Okdara Çok Seviyorumki...
  5. 2013 Sitem Dolu Sözler Mesajlar

2013 Sitem Dolu Sözler Mesajlar

İçim çok dolu ve boşaltmaya ihtiyacım var.Şöyle facemden paylaşabileceğim sitemli sözleriniz var mı ?

Sayfayı Paylaş