gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşka ve sevgiye dair avatarlar

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşk heryerde aşk gönüllerde kimi acı kimi tatlı aşkın türlü türlü hali... [​IMG]

Aşka ve sevgiye dair avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikoloji ve Aşka Dair

Psikoloji ve Aşka Dair

psikoloji ile ilgili sözler psikolojide aşk aşktan kaçmak aşk psikolojisi insan psikolojisi "Aşık olmak mı? Aşktan kaçmak mı? tabii olandır." sorusu tarih boyunca hep zihinleri kurcalaya gelmiştir. Bütün kültürlerde ve toplumlarda aşka dair izler vardır. Bu bazen şarkılara bazen folklora, bazende ifadelere yansmıştır. Aşka dair hikayeler anlatılmış, şiirler yazılmış edebi ürünler...
  2. aşka ve sevgiye dair nickler

aşka ve sevgiye dair nickler

sevgisiz nickler sevgi nickleri sevgiye dair nickler aşka dair sevgiye » Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız. » Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir » Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip...
  3. aşka sevgiye dair ne varsa hepsi burda....

aşka sevgiye dair ne varsa hepsi burda....

sevgiye dair ne varsa sevgiliye dair ne varsa erkekler anlar aşktan sevgiden dinle erkekler anlar aşktan sevgiden bestesi şarkı sözü ..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm En Çok Seni Sevdim Bitanem.Beni Hayata Döndüren Sendin Ama Tekrar Öldürende Sen OLDUN !!!...
  4. aşka,sevgiye dair hüzünlü ağlatacak sözler

aşka,sevgiye dair hüzünlü ağlatacak sözler

hüzünlü aşk sözleri hüzünlü sözler aşk acısına dair sözler ve hüzün sözleri ağlatacak mesajlar bestesiz bir şarkının ağlayan mısralarında buldum seni . ağlama sevgilim bu devran döndükçe seveceğim ben seni Ağlayan Gözlerim Bir gün Mutlu Olucak Ozaman Sen Ağlıcaksın Benim Mutlu Olduğumu görünce Kahrolacaksın! Ağlıyorsam Sebebi Vardır Geceleri resmine Bakıp içiyorsam Bir Sebebi Vardır...

Sayfayı Paylaş