gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asker bayrağı

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen kirmizi bayraklar harbe, sari bayraklar, askerde veba hastaligi bulunduguna ve yesil bayrak hayirli bir yolculuga çikmaya delalet eder. Beyaz bayraklar, yagmura, siyah bayraklar da kitliga delalet eder- Hayrete düsmüs ve ne yapacagini sasirmis bir kimsenin rüyada asker bayragi görmesi, o kimsenin hayretten kurtulup dogru yolu bulmasina, delalet eder. Kadin için bayrak görmek, kocaya delalet eder. Bazi tabirciler siyah bayraklar her tarafta meydana gelen yagisliliga delalet eder, dediler.

Asker bayrağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. Türk Bayrağı resim, Bayrağımız,Bayrak resimleri

Türk Bayrağı resim, Bayrağımız,Bayrak resimleri

Her ülkenin kendine özel bayrağı olduğu gibi biz Türk milleti olarak da bizim için çok değerli olan ay ve yıldızdan oluşan Türk bayrağımız vardır... Şehitlerin kanını bir nevi temsil eden kırmızı ve üzerin de bulunan beyaz hilal şeklin de ay ve yıldızdan oluşan bayrağımız ile ilgili resimler arayanlar için sizlere seçtiğimiz Türk bayrağı resimlerini konumuz da paylaşıyoruz. Türk...
  4. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  5. bayrak

bayrak

genişliği 7 cm olan türk bayrağı ile ilgili 7 soru (cevaplarıyla birlikte) yaza bilirz misiniz

Sayfayı Paylaş