asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

merhaba kızlar... ben de asker bekleyenlerdenim 91/3 gönderdim. 1 hafta sonra ustalığa gidecek tekirdağa. ama benim bi sorunum var sinirli bi asker bekliyorum, benimle aynı sorunu yaşayan var mı? herkese hayırlı teskereler.

tekirdağa nereye gidicek ?

Tuna ben marmaraerğlisini çok ii bılıyorum ve ınanılmaz rahat güzel bi yerde yapıyor askerliğini.. Çok ballı yer olark bence:D:D

sadece devrecilik varmış o biraz sorun ama çok şükür iyi yerde. orada bi yakının askerlik yaptı mı encey? yazları nasıl geçiyo falan diye bilmiyorum hiç. bayramda çarşı iznine bile çıkamamış ona üzüldüm:( zaten onsuz bayram çok zorr... herkese iyi bayramlar.

sadece devrecilik varmış o biraz sorun ama çok şükür iyi yerde. orada bi yakının askerlik yaptı mı encey? yazları nasıl geçiyo falan diye bilmiyorum hiç. bayramda çarşı iznine bile çıkamamış ona üzüldüm:( zaten onsuz bayram çok zorr... herkese iyi bayramlar.

Valla bi yakınım yapmadı ama içimden gçirmedim değil keşke sevgilim burda yapsa diye ... küçük bi yer zaten ereğli çıksa gtceği bi yer yok ole:D
deniz manzaralı dıştan rahat duruyor bencee:D:D

Geri