asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

Valla bi yakınım yapmadı ama içimden gçirmedim değil keşke sevgilim burda yapsa diye ... küçük bi yer zaten ereğli çıksa gtceği bi yer yok ole:D
deniz manzaralı dıştan rahat duruyor bencee:D:D

yine de bir çok yere göre rahat:) ama askeriyede rahat yok malesef...

slmmm bayanlar :kedi: fark ettim ki askerde sevgilisi olanlara dahil konumuz yook :) günlükler var ama toplu konumuzda olsun dedim :ehi: Asker bekleyenler buraya yazalım mutluluğumuzu, acımızı, paylaşalım belki de aynı yerdedir beklediklerimiz :hıms:
ya da bi zaman aynı yerde yapmışlardır :ehi: paylaştıkça acılar azalır mutluluğum çoğalır diyorum ve ilk açılışı ben yapıyorum melekler :D:D

benim sevgilim güzel gözlüm tekirdağ'da. :asskim:

Benim askerimde tekirdağ'a teslim oldu dün usta birliğine :) senin ki neresinde yapıyor? Üye oldum ama aktifleşmedi hala ..

merhaba kızlar... ben de asker bekleyenlerdenim 91/3 gönderdim. 1 hafta sonra ustalığa gidecek tekirdağa. ama benim bi sorunum var sinirli bi asker bekliyorum, benimle aynı sorunu yaşayan var mı? herkese hayırlı teskereler.

Selam..benim askerimde dün teslim oldu usta birliğine :)
Tekirdağ'da o da..

internetten araştır :D:D merkezdeyse iyiymiş ya bunaldığında gezebilir sahil kenarına gider falan. canı bişey çekerse yiyebilir :) malkara 20-30 dakka uzaklıkda o da özel arabayla yemek yicek bi tane düzgün yer var :hıms: gittin mi hiç tekirdağa ?

internetten araştır :D:D merkezdeyse iyiymiş ya bunaldığında gezebilir sahil kenarına gider falan. canı bişey çekerse yiyebilir :) malkara 20-30 dakka uzaklıkda o da özel arabayla yemek yicek bi tane düzgün yer var :hıms: gittin mi hiç tekirdağa ?

yok canım ya gitmedim malesef ..2 gün önce teslim oldu ztn askerim :)
Valla sahil varmış işte dediğin gibi..Küçük bir yermiş sanırım?

Geri