Asker Eşleri Paylaşım Alanı İle İlgili

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Asker Eşleri Paylaşım Alanı İle İlgili
asker eşleri paylaşım alanı ile ilgili
Sevgili Melekler Mekanı üyeleri;

Asker Eşleri Paylaşım alanında eşlerle ilgili özel bilgiler, görev yeri, sicil bilgileri, lojman yeri gibi bilgilerin paylaşılması problem yaratabilir.

O nedenle özel bilgilerin bu açık alanda aleni şekilde paylaşılmaması gerekmektedir. Askeri konularla ilgili de fazla ayrıntılı bilgilerin paylaşılması foruma olduğu kadar görev yapan eşlere de zarar verebilir.

Bilgilerinize sunar, hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

M.M.Yönetimi
Bilge

Ya yürüyün gidin neymiş o asker eşleri ölsünler daha ii

Son düzenleme:
çok zor

BENİM EŞİM CANIMIN İÇİDE DÜN GİTTİ ANKKARA ETİMESGUTTA ACEMİ BİRLİĞİNDE ZIRHLIBİRLİĞİVE TANK BİRLİĞİ İKİ TANE OĞLUMVAR DÜNDEN BERİ KENDİME GELEMİYORUMMM NAsıl geçecek 15 ay ne yapıcam bilemiyorum ankarada askerlik yapanasker eşleri bana yazınn

Öncelikle, Allah kavuştursun sağ salim inşallah. Dün çabuk geçtide, yarın çok uzak... Hep insanlara böyle gelir. Nasıl olcak nasıl geçecek hep nasılları hep yarın olacak günlere kurarız. Geçecek biraz sabredin her türlü geçecek. Sağlık olsun yeter.

Hoşçakalın.

slm

benim eşimde ankarada asker şu anda 2 ayı kaldı ilk gittiğinde bende senin gibiydim ölücem sanmıştım benimde bi kızım var gerçekten çok zor ama geçiyo...

Geri