gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Asker Eşleri Paylaşım Alanı İle İlgili

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

asker eşleri paylaşım alanı ile ilgili Sevgili Melekler Mekanı üyeleri;
    Asker Eşleri Paylaşım alanında eşlerle ilgili özel bilgiler, görev yeri, sicil bilgileri, lojman yeri gibi bilgilerin paylaşılması problem yaratabilir.

O nedenle özel bilgilerin bu açık alanda aleni şekilde paylaşılmaması gerekmektedir. Askeri konularla ilgili de fazla ayrıntılı bilgilerin paylaşılması foruma olduğu kadar görev yapan eşlere de zarar verebilir.

Bilgilerinize sunar, hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

M.M.Yönetimi
    Bilge

2. çanakkale

çanakkale Forum Okuru

Ya yürüyün gidin neymiş o asker eşleri ölsünler daha ii

Son düzenleme: 4 Mayıs 2010
  3. üzüm

üzüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse varmııııı

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

çok zor
    BENİM EŞİM CANIMIN İÇİDE DÜN GİTTİ ANKKARA ETİMESGUTTA ACEMİ BİRLİĞİNDE ZIRHLIBİRLİĞİVE TANK BİRLİĞİ İKİ TANE OĞLUMVAR DÜNDEN BERİ KENDİME GELEMİYORUMMM NAsıl geçecek 15 ay ne yapıcam bilemiyorum ankarada askerlik yapanasker eşleri bana yazınn

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle, Allah kavuştursun sağ salim inşallah. Dün çabuk geçtide, yarın çok uzak... Hep insanlara böyle gelir. Nasıl olcak nasıl geçecek hep nasılları hep yarın olacak günlere kurarız. Geçecek biraz sabredin her türlü geçecek. Sağlık olsun yeter.

Hoşçakalın.

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm
    benim eşimde ankarada asker şu anda 2 ayı kaldı ilk gittiğinde bende senin gibiydim ölücem sanmıştım benimde bi kızım var gerçekten çok zor ama geçiyo...

Asker Eşleri Paylaşım Alanı İle İlgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Asker Eşleri Paylaşım Alanı

asker eşleri asker eşine maaş eşlerine verilen maaş üsteğmen maaşı eşlerine veriliyor Bu bölüm asker eşlerinin paylaşımı için açılmıştır bayanlar...:gathering:
  2. Polis eşlerinin paylaşım alanı..

Polis eşlerinin paylaşım alanı..

polis eşleri buraya Asker eşlerini açtık..Polis eşlerinide açalım dedim:D Hanımlar burada eşlerinizin mesleklerindeki zorlukları,mutlulukları,sevinçleri yani kısaca herşeyi paylaşın..Güzel paylaşımlar dilerim..
  3. Oses Türkiye Açelya Alan İle İlgili Bilgiler

Oses Türkiye Açelya Alan İle İlgili Bilgiler

Bu konu; Oses Türkiye Açelya Alan ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herkesin merakla ve heyecanla beklediği Oses Türkiye yarışma programı bu gece başladı ve hala devam ediyor. Biz de takımlara seçilen isimleri sizlerle canlı canlı paylaşmaya çalışıyoruz. Az önce Hülya Avşar'ın takımını seçen Gülcan Şimşek 'in ardından bu sayfamızda da yine Hülya Avşar'ın takımına seçilen...
  4. Kuran'da Yer Alan İbadet İle İlgili Ayetler

Kuran'da Yer Alan İbadet İle İlgili Ayetler

kuran da yer alan ayetler, ibadet ile ilgili ayetler, kuranda geçen ibadet ile ilgili ayetler Kutsal kitabımız Kuran- Kerim de yer alan ibadet ile ilgili ayet bilgilerini merak edenler için gereken dini bilgiler sizlerle... Biz yalnızca Sana ibadet eder ve yalnızca Sen’den yardım dileriz.. (1/4) “Rabbimiz, ikimizi sana teslim olmuş (müslümanlar) kıl ve soyumuzdan sana teslim olmuş...

Sayfayı Paylaş