gebe
  1. DJ*GONUL*

DJ*GONUL* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

asker mektubu

Konu, 'Videolar' kısmında DJ*GONUL* tarafından paylaşıldı.

askere mektup örnekleri asker mektubu örnekleri asker mektubu örneği mektup askere yazılan
    bizler boyle otururken analar boyle ağlıyor işte

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: asker mektubu
    paylasim icin sagol canim.ilk dinledigimdede aglamistem simdide..allah hepsinin yardimcisi olsun........

3. DJ*GONUL*

DJ*GONUL* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

eline sağlık canımbende bu şiirden çok etkileniyom canım benim

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm

asker mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annesinden Askere Mektup

Annesinden Askere Mektup

askerden annesine mektup askerden anneye mektup anneden askere annenin asker oğluna şiiri anneden asker oğluna şiir Ah oğlum… Ah karagözlüm… Aldım mektubunu bugün! Tabutunla beraber getirdiler, Dediler; “Anne Başın Sağ Olsun…” Başım sağ olacağına, Geleydi kara topraklara da; Sen sağ olsaydın… Ah oğlum; Selvi boylu kara yiğidim… Sen söz vermedin mi bana Ellerimi öpüp giderken:...
  2. Asker Mektubu... Dikkat Gülmekten çatlamayın...

Asker Mektubu... Dikkat Gülmekten çatlamayın...

ASKERE MEKTUP Sevgili Hakkuş, mektubunu aldım. Senden mektup almak ne denli sevindiriciyse okuduklarım o denli üzücüydü... Demek askere gittiğinden beri bölük çavuşunuzun size, özellikle de sana yapmadığı kalmamış. ''Suçum olsa yanmam'' diyorsun. Sana inanıyorum dostum. Olur olmaz seni dövdüğüne göre, yazdığın gibi o herif asker ocağına yakışmayan sadistin teki...Sen sivilken ağzına kötü söz...
  3. Teskeremi - Askerin mektubu

Teskeremi - Askerin mektubu

Buna ne yorum yazacağımı şaşırdım meleklerim... Sevgili askerimiz yazılarını döktürmüş :piha:
  4. askerin son mektubu

askerin son mektubu

askerin anasına yazdığı mektup askerin son mektubu şiiri Askerin son mektubu Asker ansına son mektubunu yazmış Ardından savaşta kendi mezarını kazmış Mektubu açınca anasının yüreği yanmış Hakkını helal et anacığım Asker şöyle yazmış anasına 'Anam canım anam bu sana son mektubumdur Sen beni kurban seçtin vatana Kanımın son zerresi helal olsun bu vatana Hakkını helal et ana şu toprakta...
  5. askere mektup yollamak.

askere mektup yollamak.

acemi birligindeki bir askere mektup gonderebilir miyim? ne kadar zamanda ulasir? ustalik yapacagi yere gecerse benim mektubum gidince ne olur?

Sayfayı Paylaş