Asker sevgilisi olanlar onunla birlikte künyelenin..

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    asker sevgilisi nickleri askerde sevgilisi olanlar asker askerde olanlar künye yazma

SON ZAMANLARDA MODA OLAN,ÜNLÜ SANATÇILARIN BİLE TERCİH EDİP MÜZİK KLİP LERİNDEKİ KOSTÜMLERİNE UYUM SAĞLAYAN VE HERKEZİN BEĞENİSİNİ KAZANAN ASKER KÜNYELERİNE SİZDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.YURT DIŞINDAN GETİRİLEN ÖZEL KÜNYE MAKİNASI İLE ARTIK SİZİNDE BİR KÜNYENİZ OLACAK,KÜNYE YAZDIRMANIZ İÇİN ARTIK BİR SÜRÜ SEBEBİNİZ VAR!

1.
    Askeri künyelere özenenlere ve nasıl yazdırabilirim diye düşünenlere
    2.
    Sevdiklerinize güzel sözcüklerle hatıra bırakmak isteyenlere
    Çocuklarınıza,askerlik günlerini özleyenlere
    3.
    Kankanıza,badinize,Kız arkadaşınıza,unutmak yada unutulmak istemeyenlere
    4.
    Sevdiklerinize duygularınıızı nasıl anlatabilirim diyenlere
    Yada Künye levhasının biri sizde diğer eşi sevdiğinizde olmasını isteyenlere

Hadi gidin askeri malzeme satan yerlere... =)

Son düzenleme: 25 Ağustos 2008
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Asker sevgilisi olanlar onunla birlikte künyelenin..

abım vermıstı bana:D:D:D:D:D:D:D

emegıne saglık

Asker sevgilisi olanlar onunla birlikte künyelenin.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Askeri Isyanda önayak Olanlarin Cezalari

Madde 101 - (Değişik fıkra : 22/01/2004-5078 S.K./2.mad) 1. Askerî isyanın (M. 100) reisi veya mürettibi veya ön ayak olanları ile asilerden amire ve mafevke zorla müessir fiillerde bulunanlar münferiden yaptıkları suç müebbet ağır hapis cezasını mucip değilse, on seneden az olmamak üzere muvakkat ağır hapis cezası ile cezalandırılır. 2. Askeri isyan, seferberlikte yapılmışsa birinci...
  2. Zaten onunla birlikte olamadim!

Onu ilk gordugum gunu asla unutamam, bir ruya gibiydi. Piril piril parlayan gozleri, sicacik gulumsemesi ile kendisini taniyan insanlari (ozellikle erkekleri) muthis etkiliyordu.Fiziksel guzelligi de buyuleyici olmasina ragmen ben onu her zaman gozle gorulmeyen erdemleri nedeni ile hatirlayacagim. Insanlarin dertlerini dert edinir ve onlari hic sikayet etmeden dinlerdi. Mizah anlayisi...
  3. Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Normalinde yazik deriz aciriz bu gibi durumlarda Meleklerim:D:D:D ama bu durumda :11: hayir :D:D:D:D KIZIN MEKTUBU : Sevgili Güzin Abla; Ben 17 yaşında bir kızım. İnternette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanıştıracağım dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti, ailesiyle tanıştırmak için. Evlerine gittiğimde...
  4. Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

naz elmas sevgilisi sina cem ayrıldı mı naz elmas sevgilisi sina cem hadise haberleri burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Naz Elmas uzun süredir magazin gündeminde yer almıyordu ama bu uzun süre bitti :) Çünkü Naz Elmas sevgilisi ile bir dargın bir barışık ilişkisini sürdürürken, çıkan dedikodulara kayıtsız sessiz kalamadı Melek'lerim. Çıkan dedikodulara göre, Naz Elmas'ın sevgilisi Sina Cem...
  5. eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ?

Arkadaşlar hepinize merhaba 1.5 senelik bir ilişkim var ben 19 o 23 sevdigim insan mühendis ancak yedek subaylik ciktigindan kisa donem degil 11 ay gibi bir sure askerlik yapicak.tabi yedek subaylik oldugu icin avantaji tatilleri cok oluyo herneyse benim merak ettigim su askerlikle ilgili oranin psikolojisi vs cok yazi okudum ettim bazilari insanin orada daha cok sabri ogrendigi bazilari daha...

Sayfayı Paylaş