gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Asker Sözleri 2012

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Asker yari olanlar, asker yarine mektup yazanlar ( artık cep telefonları var bizim zamanımızda mektup vardı ) Şimdi sizler için güzel ve anlalı, aşk ve hasretle birlikte vatan sevgisi kokan güzel sözleri veriyoruz. Sesini Dünya Duysun Ey Askerim Türk miLLeti Durmaz Daima iLeri

Şafak Bitince Eve Dönüşünü beklerim Askerim

Ne Hitler Verdik Ne Savaşlar Geçirdik Türkiye Cumhuriyetine Canım fena Türk Askeri Sen Çok Yaşa

her Askerin uLaşmak istediği O Mertebede Rahat uyu Askerim

Bir Ulusun Kuvvetini Belirleyen En çnemli faktör Askeri Kuvvetidir.

Senin Sayende Mutluyuz Yuvamızda Senin Sayende hayatımızı Geçiyoruz Bu Vatanda Askerim..

Asker Olmak Okadar Gurur Ve Onur Verici Bir Duygudurki Vatanı Korumak Her Gencin Elinde OLmayan Bir Anahtardır.

DağLarın Aslanları geceniz Gündüz Gibi Olsun Dualarım Sizinle Askerim

Askérler vurulunca DeğiL UnutuLunca öLürler.

Şafak Sayar gelin Evde Asker Eşini hayal Eder Nöbetinde Biter Bu Hasret Dayan Askerim Bu Vatan Senin Eserin.

Ne Şehitler Verdik Vatan Uğruna Bizde Bitmez Mehmetçik Bu Vatan uğruna
    her Askerin uLaşmak istediği O Mertebede Rahat uyu Askerim

gece Nöbetinde Askerim Vatanı Korur Askerim Bize Bulaşan Düşmanları Nöbette Avlar Askerim.

Geceleri Nöbet Tutarsın Vatan için Sabahları Eğitim Yaparsın ulus için Ey Askerim Vatanım benim.

Askerim Canım benim Türk miLletinin Kalbi Sensin

Asker Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Sözleri

Asker Sözleri

Asker Sözleri Selam millet sizden yeni ve değişik asker sözleri rica ediyorum.
  2. Kısa Asker Sözleri

Kısa Asker Sözleri

Asker Sözleri Kısa Asker Sözleri Öncelikle tüm Türk Ordusunu Rab korusun ve onları tüm kötülüklerden esirgesin diyor ve sizlere kısa yeni asker sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Dağlarda yaşar vatan için gerekirse Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir Bedenime.. Senin Sayemde uyuruz huzurla Mehmedim Canım benim... Asker Arkadaşı ölümüne Arkadaştır,...
  3. Resimli Asker Sözleri

Resimli Asker Sözleri

Resimli Asker Sözleri Kardeşim 2 Nisan da askere gidecek. Rab onu ve tüm Türk askerini korusun, tüm mehmetçikler annelerine ve sevdiklerine sağ salim kavuşsun diyor ve sizden Resimli Asker Sözleri istiyorum melekler
  4. Askerlerle ilgili sözler Resimli

Askerlerle ilgili sözler Resimli

Resimli Asker Şiirleri Askerlerle ilgili sözler Resimli Öncelikle kahraman Türk askerini Rab korusun diyor ve vatani görevini yapan tüm mehmetçiklere sonsuz sevgi ve dualarımızı gönderiyoruz. Sevgili melek'ler, bu yazımızda resimli asker sözlerini paylaşıyoruz sizlerle. Dağlarda yaşar gerekirse Vatan için Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir...
  5. bana asker mesajları güzel sözleri lazım

bana asker mesajları güzel sözleri lazım

Askerlerle ve askerlikle ilgili güzel sözler ve mesajlar arıyorum. Nişanlım askerde ve onu çok özlüyorum. Faceden paylaşmak için asker mesajları istiyorum... ;(

Sayfayı Paylaş