..asker yarim...

animation31aa.gif

Çavuşa rahmet ...on başına merhamet..kıdemliye hürmet
alt devreye sabır eyle....
Yarabbi;
yılan gibi sürünmekten
ördek gibi yürümekten
hergün şafak beklemekten
sen bizi kurtar yarabbi
Çarşının yokluğundan
mıntıkanın çokluğundan
tabak kaşık yıkamaktan
sen bizi arazi et yarabbi
Sabahları erken kalkmaktan
kızlar gibi yatak yapmaktan
her sabah tabur-iştima almaktan
sen bizi kurtar yarabbi AMİNNN Canım bak aşkınaa duaa :) şuan acemi birlikteki en zor günleri.. Alışana kadar herşey çok tuhaf gelecektir.. Azcık yüzün gülsün diye bunu paylaşmak istedim... Hayırlı teskereler...

Çavuşa rahmet ...on başına merhamet..kıdemliye hürmet
alt devreye sabır eyle....
Yarabbi;
yılan gibi sürünmekten
ördek gibi yürümekten
hergün şafak beklemekten
sen bizi kurtar yarabbi
Çarşının yokluğundan
mıntıkanın çokluğundan
tabak kaşık yıkamaktan
sen bizi arazi et yarabbi
Sabahları erken kalkmaktan
kızlar gibi yatak yapmaktan
her sabah tabur-iştima almaktan
sen bizi kurtar yarabbi AMİNNN Canım bak aşkınaa duaa :) şuan acemi birlikteki en zor günleri.. Alışana kadar herşey çok tuhaf gelecektir.. Azcık yüzün gülsün diye bunu paylaşmak istedim... Hayırlı teskereler...

bayıldıım yaa şiirine :D yüzümü güldürdün sabah sabah bitanem..rabbimde seni kocişine kavuştursun aminnn..aynen yaa çarşı izinleri olsada bekliyoz iştee

:uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff
CANIMMM BENİM İNAN ŞU ANDA AĞLIYORUMM :18::18:ALLAH SANA SABIR VERSİN İNŞALLAH SEVDİĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN.ÇOK ZOR BİLİRİM BENİM SEVDİĞİMDE ASKERDE BUGÜNÜ SAYMAZSAK 180 GÜNÜ KALDI :18:HİÇBİŞEYE BENZEMİYO CANIM BU GEÇİCEK İNŞ SABIRLI OL.bEN DE SENİN GİBİYDİM HATTA 10 KİLO VERDİM BİLİYO MUSUN AMA AİLESİ İSTEMİYO DİYE VAZGEÇTİ BENDEN İÇİM ACIYO ŞU ANDA :18:VE ÇOOOK SEVİYORUM ONU ALLAH TÜM SEVENLERİ KAVUŞTURSUN TÜM ASKERLEREDE HAYIRLI TESKERELER NASİP ETSİN İNŞALLAH.ÜZÜLME O SENİNLE OLSUN YETER Kİ ÖYLE YADA BÖYLE GEÇİYO 15 AY CANIMM ÇOOK MUTLU OLURSUNUZ İNŞALLAH.

CANIMMM BENİM İNAN ŞU ANDA AĞLIYORUMM :18::18:ALLAH SANA SABIR VERSİN İNŞALLAH SEVDİĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN.ÇOK ZOR BİLİRİM BENİM SEVDİĞİMDE ASKERDE BUGÜNÜ SAYMAZSAK 180 GÜNÜ KALDI :18:HİÇBİŞEYE BENZEMİYO CANIM BU GEÇİCEK İNŞ SABIRLI OL.bEN DE SENİN GİBİYDİM HATTA 10 KİLO VERDİM BİLİYO MUSUN AMA AİLESİ İSTEMİYO DİYE VAZGEÇTİ BENDEN İÇİM ACIYO ŞU ANDA :18:VE ÇOOOK SEVİYORUM ONU ALLAH TÜM SEVENLERİ KAVUŞTURSUN TÜM ASKERLEREDE HAYIRLI TESKERELER NASİP ETSİN İNŞALLAH.ÜZÜLME O SENİNLE OLSUN YETER Kİ ÖYLE YADA BÖYLE GEÇİYO 15 AY CANIMM ÇOOK MUTLU OLURSUNUZ İNŞALLAH.

aynen canım yaa askerlik hiç bişeye benzemiyormuş gidince anladım :uhu: güzel dileklerin için çok saol canım benim..canım sevgilinin ailesi seni niye istemiyor..canıım benim yaa üzülme sevgilinle olduktan sonra bu sorunun üstesinden gelirsiniz...rabbim sanada ve tüm asker yolu bekleyenlere sabır versinn :((

dün akşam bitanem bana ulaşamayınca merak etmiş ev tlf.nunu aramıştı..tabiki ev tlf.nuna da babam çıkmış..ben işyerinden arkadaşı evrakları almamış falan diye yalan sölemiş..sonra babam iş arkadaşın hakan deyince o kadar utandım ki anlatamam yaa kıpkırmızı oldum..yaa yalancı bitanem beniim :D zaten tlf.nu aldım odama gitiim..ikimizde koptuk yaaa gülmekten :D :D senin yalanını yeriim yaaa ..kurban olurum sana benn yaa bitanemmm

Geri