gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

askerdeki intiharın aslı..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

Gölcük’te vatani görevini yapmakta olan Manisalı asker Atilla Nomak, nöbet tuttuğu sırada intihar etti. İsminin Atilla Nomak olduğu öğrenilen askerin nöbeti sırasında silah sesi duyuldu.Silah sesine gelen askerler Nomak'ın cansız bedeni ile karşılaştı.
    20.06.2010 tarihinde böyle bir haber çıkmıştı. atilla arkadaşımızın ölümü intihar olarak bilinsede aslında intihar etmemiştir. ama hala bunu kimse düzeltmemektedir.
    olayın aslı araştırılsada hala tam bir sonuç alınamamıştır.
    ya birinin öldürdüğü yada silahı yanlış kullanarak kaza ile kendini vurduğu varsayımları vardır. bu olay üzerine soruşturma açılıp subay ve bir kaç asker gözaltına alınmıştır.
    dilerimki olayın aslı en kısa zamanda ortaya çıkar.
    yazık oldu atilla arkadaşımıza:( tanırdım, iyi biriydi.. üstelik çok gençti.. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah...

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    inş. canım ne oldugu bulunur aılesınınde sabır sehıdımızede şefaat dılıyorum canım..

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bir insanın kendi elleriyle hayatına son vermesine kadar götürecek sorunlar mutlaka psikilojik sorunlardır çünkü parmağımızın ucu bile kesilse canımız yanarken intihar kadar önemli bir olayı ben sağlam bir beyinde düşünemiyorum.Keşke psikolojik bir yardım alsaydı gençliğine yazık olmuş o öldü gitti ya geride kalan sevdiklerini...İşte onları hergün birkez daha öldürüp te gitti..
    Allah günahlarını affetsin mekanı cennet olsun...

4. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inş canım inş bulunur. eğer biri öldürdüyse o kişi hakettiği cezayı alır.. ailenin tek oğluydu.. annesi ve babası için çok zor:( Rabbim sabır versin..

5. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım haklısın intihar eden kişinin mutlaka ciddi sorunları vardır. ama ben atillanın intihar ettiğine inanmıyorum. hayat dolu, güleryüzlü biriydi. hele ki intiharı düşünecek biri hiç değildi. zaten intihar edecek biri ölmeden bi kaç saat önce nasıl neşesi yerinde olabilir ki..? Rabbim inş bu olayın gerçek yüzünü çıkartır meydana.. geride bıraktıkları için ise çok zor bi durum Rabbim herkese sabır versin.. mekanı cennet olur inşallah...

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allah o akılı vermesin ama bazen insanın psikolejisi öyle bozuk oluyoki aklına gelmiyo değil

askerdeki intiharın aslı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. intihar...

intihar...

Tüm ölümlerin % 0.4-0.9 unu oluşturan intihar (öz kıyım) davranışı kişiyi ve çevresini etkilemesi yanında , sonraki nesiller ve toplum üzerindeki etkileri nedeniyle büyük bir toplumsal sorundur. Tüm dünya çapında her gün yaklaşık bin kişi öz kıyım gerçekleştirmektedir. Erkeklerin kadınlardan daha çok intiharı gerçekleştirdiği saptanmıştır. Sonuçlara göre erkeklerde 2-7 kat daha fazla öz kıyıma...
  3. İntihar

İntihar

ilaçla intiharın belirtileri İngiltere'de ve İrlanda'da her yıl intihar nedeniyle ölüm vakaları, kayıtlara göre 5000-6000'dir ve muhtemelen gerçekte daha fazladır. Birçok sanayi ülkesinde intihar en sık görülen on ölüm nedeninden biridir ve hemen hemen tek psikiyatrik ölüm nedenidir. Genç erkeklerdeki mortalitede intihar vakaları, trafik kazalarından sonra ikinci gelir ve üniversite...
  4. ***intihar***

***intihar***

acısız intihar yöntemleri acısız ölüm yolları intihar ölüm en yolları 1.İnsanlar neden intihar ederler? İnsanlar genelde hissettikleri yoğun acıyı dindirmek için intihar ederler. İntihar kişinin bir çeşit yardım çığlığıdır. Kişilerde yoğun çaresizlik duygusu ve gerginlik vardır. Başka seçenekleri olmadığını düşünürler ve içinde bulundukları duygu durumu nedeniyle varolan diğer seçenekleri...
  5. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...

Sayfayı Paylaş