gebe
  1. asker sevgilim

asker sevgilim Forum Okuru

askerdeki sevgiliye ne hediye alınır

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında asker sevgilim tarafından paylaşıldı.

selam melek ablalarım sevgilim şu an askerde ve yakında onun doğumgünü var onu çok mutlu edecek bir hediye alıp yollamak istiyorum ama kararsızım askerdeki sevgiliye ne hediye alınır önerilerinizi bekliyorum

askerdeki sevgiliye ne hediye alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

ilişkmiz bi kaç aylık özel bi gün fln da yok ama ben şöyle farklı özel bi hediye almak istiyorum yanına da güzel bi not veya mektup ama hediye ne alsam karar veremiyorum giysi saat tarzı bişeyler değil orjinal kendimin yapabileceği bi şey de olabilir ama kafm durdu üretemiyorum.bana fikir verirsenişz sevinirim deneyimlerinizden de olabilir
  2. Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

14 Şubatta Ne Hediye Edilir sevgililer gününde Ne Alınır Bir sevdiği olanların belki de en zor günü yaklaşıyor melekler :D:D Sevgililer günü!. Zor diyorum, çünkü geçirilen ilk sevgililer günü olmayacaksa hediye seçimi için kafalar aorlanmaya başlar :) Geçen sene ne almıştım, bu sene ne almalıyım? İlk sevgililer günü ise, nasıl birşey alınacağına karar vermek hayli zorlaşır. Biz de size...
  3. Sevgililer gününe ne hediye alsam

Sevgililer gününe ne hediye alsam

Kızlar sevgililer gününe çok az bir süre kaldı acaba erkek sevgilime ( yani bayanım diye öyle dedim ) :) ne hediyesi alsam acaba yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve bu bizim ilk sevgililer günümüz oluyor. Bana bir fikir verin lütfen kafayı taktım şimdi ben buna :D:D
  4. yeni evlilere ne hediye alınır

yeni evlilere ne hediye alınır

eşimin arkadaşı geçtiğimiz günlerde evlendi hafta sonu evlerine gezmeye gidecez boş gitmek istemiyorum yeni evlilere alınabilecek hediye önerileriniz varmı nasıl bişey alsam acaba
  5. sünnet çocuğuna ne hediye alınır

sünnet çocuğuna ne hediye alınır

komşumun oğlu sünnet olacak altın takacak kadar bütçem müsait değil sünnet çocuğu için alabileceğim hediye önerileri neler olabilir ne alabilirim yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş