gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

askere gidicem ama oy kullanabilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

askerde oy kullanılırmı ben mayısta askere gidicem ama oy kullanabilirmiyim askerde acaba aydınlatırmısınız.. eğer askerde oy kullanamazsam izne denk gelirse kullanabilirmiyim.. teşekkürler

askere gidicem ama oy kullanabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unuttum Oyunu?, ama neyi unuttum?

Unuttum Oyunu?, ama neyi unuttum?

oyun şöle oynanıyor melekler..; unuttum!! ama neyi unuttum..? evden çıkarken kapıyı kitlemeyi unuttum:D
  2. ALi Asker - Oy DağLar (akor)

ALi Asker - Oy DağLar (akor)

oy dağlar akor Em Am Yazlar kışlar uçan kuşlar tanığımdır Am Em Ayrılıklar yolum oldu Em Am Can yoldaşlar dil sırdaşlar tanığımdır Am Em Ölümlerden gülüm soldu G F Anam bacım arkadaşlar tanığımdır F Em Zulum gelip beni buldu Am Em...
  3. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  4. çocuğumla oyun oynamalıyım ama nasıl ?

çocuğumla oyun oynamalıyım ama nasıl ?

çocuğumla oynayabileceğim oyunlar çocuğumla evde neler yapabilirim Oyun oynamanın çocuk gelişimindeki rolü ebeveynler tarafından maalesef ki atlanabiliyor. Oyun çocuklara kim olduğunu, neler yapabildiğini ve etrafındaki dünya ile nasıl etkileşime geçeceğini öğretme fırsatı sunduğundan çocuklar için çok faydalıdır. Ebeveynler genelde oyunun çocuklar için içgüdüsel bir şey olduğuna inanırlar...
  5. "Kelime Oyunu" Geliyor Ama...

"Kelime Oyunu" Geliyor Ama...

kelime oyunu, ali ihsan varol, kelime oyunu ali ihsan varol Sevgili melekler, bugün Posta gazetesi tv yorumcusu Mesut Yar'ın köşesine taşıdığı bir habere hem sevindim hem de üzüldüm doğrusu. Uzun süredir keyifle izlediğimiz Kelime Oyunu yarışması Taksim olaylarına kurban gitmiş ve yayından kaldırılmıştı. Yar yarışmanın tekrar yayına gireceğinin ancak bu kez Ali İhsan Varol'un sunmayacağını...

Sayfayı Paylaş