gebe
  1. GiSeMM

GiSeMM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

askere gitmeyenler için....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında GiSeMM tarafından paylaşıldı.

[​IMG][/URL]:D:D:D

2. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

Ce: askere gitmeyenler için....
    ellerine saglık...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hımm erkekler için bulunmaz fırsat:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

:D:D diyecek söz yok :D:Demeğine sağlık

askere gitmeyenler için.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa dönem askerler için kılavuz

Kısa dönem askerler için kılavuz

asker yemin töreni ne zaman olur askerler yemin töreni ne zaman olur Kısa dönem askerler için kılavuz A) ASKERLİĞE BAŞLANGIÇ 1) Askerlik Durum Belgesi: Üniversiteden mezun olduktan en fazla 6 ay veya evinize askeri bir evrak geldikten sonra; ikamet ettiğiniz veya kütüğünüzün bulunduğu yerdeki askerlik şubesine giderek edineceğiniz belgedir. Askerlik durum belgenizi 1...
  2. Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

şehitlere sözler şehitlerimize sözler şehitlerimiz için şehitlere güzel şehitlerimize güzel Şehitlerimiz ve askerlerimiz için söylenmiş en güzel sözler ve mesajları sizler için paylaşıyorum. Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Yetmiş milyon gül dalıBu yurt Türkün öz malı, Yine Türkün kalmalı,Diyen...
  3. mahrumiyet içinde yaşayan asker eşleri

mahrumiyet içinde yaşayan asker eşleri

sanırım askeriyenin yükünü bizler çekiyoruz.öyle sanıldıgı gibi rahatlık yok tek başımıza eşlerimizin arkasında mücadele veriyoruz.ne gezecek yerimimiz ne ihtiyaçlarımızı alacak bir yer.lojman diye birşey yok tek lojman.burayı yaparken ailelerin yaşayabilecegini hiç düşünmemişler yada işlerine gelmemiş kendileri rahat ya gerisini boşver...
  4. Asker Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Önerileri Asker Yolu bekliyenler için

Asker Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Önerileri Asker Yolu bekliyenler için

Asker Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi Asker Sevgiliye Ne Hediye Gönderilir Asker yolu beklemek, çok zordur bunu iyi bilenlerden biriyim. Dilerim ki, RAB tüm askerleri, analarına ve tüm sevdiklerine bağışlasın. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda asker yolu bekleyenler için, asker sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır diyenler için, birbirinden yaratıcı ve faydalı bilgiler paylaşıyor...
  5. Melekler İçin Asker Keki Yapılışı

Melekler İçin Asker Keki Yapılışı

Bu konu asker keki hakkında bilgi vermektedir. Melekler her ne kadar yapmayı bir türlü beceremesemde keki çok severim.Son yaptığım kek civcivlere yem olmuştu hahaha.Ve ben artık kek yapmamaya tövbe ettim.Ama eminimki çok güzel poğaçalar kekler börekler pastalar yapan marifetli meleklerimiz vardır.Marifetli meleklerimiz için asker keki tarifi hamur işleri bölümümüzde. 2 adet yumurta 1...

Sayfayı Paylaş