gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

askere mektup yollamak.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acemi birligindeki bir askere mektup gonderebilir miyim? ne kadar zamanda ulasir? ustalik yapacagi yere gecerse benim mektubum gidince ne olur?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Acemi birliğine elbette mektup yollayabilirsiniz. Yollayacağınız mektup 4-5 günde eline ulaşacaktır. Ancak usta birliğine geçeceği zamana denk getirmeyin eline geçmeyebilir. Usta birliğine yollarsınız. Allah kavuştursun :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrb iyi günler size birşey danışmak istiyorum sözlüm hatay serinyolda acemi jandarma ben fotoğraf havlu şekerleme mektup gibi bikaç eşya koydum acaba verirlermi ona ?

askere mektup yollamak. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehit olan Askerin Kahreden Mektubu

Şehit olan Askerin Kahreden Mektubu

şehit olan askerler askerin annesine yazdığı mektup şehit olan askerlerin resimleri bir askerin annesine yazdığı mektup askerlerimizin görüntüleri 'Rüyamda azraili gördüm, canımı almaya gelmişti' Hakkâri'de mayına basarak şehit olan Onbaşı Karaçor, teyzesinin kızına gönderdiği fotoğrafın arkasına, "Rüyamda Azrail'i gördüm, canımı almaya gelmişti" diye yazmış...
  2. Annesinden Askere Mektup

Annesinden Askere Mektup

askerden annesine mektup askerden anneye mektup anneden askere annenin asker oğluna şiiri anneden asker oğluna şiir Ah oğlum… Ah karagözlüm… Aldım mektubunu bugün! Tabutunla beraber getirdiler, Dediler; “Anne Başın Sağ Olsun…” Başım sağ olacağına, Geleydi kara topraklara da; Sen sağ olsaydın… Ah oğlum; Selvi boylu kara yiğidim… Sen söz vermedin mi bana Ellerimi öpüp giderken:...
  3. asker mektubu

asker mektubu

askere mektup örnekleri asker mektubu örnekleri asker mektubu örneği mektup askere yazılan bizler boyle otururken analar boyle ağlıyor işte YouTube - zapsuyu
  4. Teskeremi - Askerin mektubu

Teskeremi - Askerin mektubu

Buna ne yorum yazacağımı şaşırdım meleklerim... Sevgili askerimiz yazılarını döktürmüş :piha:
  5. askerin son mektubu

askerin son mektubu

askerin anasına yazdığı mektup askerin son mektubu şiiri Askerin son mektubu Asker ansına son mektubunu yazmış Ardından savaşta kendi mezarını kazmış Mektubu açınca anasının yüreği yanmış Hakkını helal et anacığım Asker şöyle yazmış anasına 'Anam canım anam bu sana son mektubumdur Sen beni kurban seçtin vatana Kanımın son zerresi helal olsun bu vatana Hakkını helal et ana şu toprakta...

Sayfayı Paylaş