gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Askeri Rütbeler

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

askeri rütbe sıralaması askeri rütbeler sıralaması asker rütbe rütbeler osmanlıda [​IMG]

Askeri Rütbeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. Rütbe

Rütbe

Yoksul kimsenin rütbe sahibi olduğunu görmesi zevceye, geçiminin düzelmesine, derecesini yükseltecek salih amelleri işlemeye güç yetirmesine; Hali vakti yerinde olan kimse için rütbe görmek ziyade hayırlara delalet eder.Rüyasinda üzerinde rütbesini gösteren bir üniformali kimseyi görmek, is hayatinda yükselecegine,memursa maasinin artacagina, isçi ise usta basi yapilacagina ev kadini ise,...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. TSK'da Rütbeler (Türk Silahlı Kuvvetleri Rütbeleri)

TSK'da Rütbeler (Türk Silahlı Kuvvetleri Rütbeleri)

en yüksek rütbe tsk rütbeler rütbeler ve görevleri tsk rütbeleri ER ve ERBAŞLAR Er Onbaşı Uzman Onbaşı Çavuş UZMAN ÇAVUŞLAR Uzman Çavuş Uzman Jandarma Çavuş Uzman Jandarma I.Kademeli Çavuş Uzman Jandarma II.Kademeli Çavuş Uzman Jandarma III.Kademeli Çavuş Uzman Jandarma IV.Kademeli Çavuş Uzman Jandarma V.Kademeli Çavuş Uzman Jandarma VI.Kademeli Çavuş Uzman Jandarma VII.Kademeli Çavuş...
  5. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş