gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Askeri uçak hangara çarptı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Endonezya'da bir askeri uçağın havalimanındaki hangara çarptığı, 24 kişinin ölmüş olabileceği bildirildi. Fokker 27 tipi uçağın, fırtınalı havada Bandung kentindeki havalimanına inerken hangara çarptığı belirtildi.
    Yetkililer, uçakta 6 kişilik mürettebat, bir eğitmen ile 17 özel kuvvetler öğrencisinin bulunduğunu söyledi.

Hava Kuvvetleri sözcüsü Bambang Sulistyo, kazanın nedeninin henüz bilinmediğini kaydetti. Bir görgü tanığı, çarpma sırasında uçağın bir ateş topuna döndüğünü anlattı.

Askeri uçak hangara çarptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. Bursa'da askeri uçak düştü

Bursa'da askeri uçak düştü

Balıkesir 9. Ana Jet Üssü'nden havalanan askeri uçak, Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi yakınlarında düştü. Balıkesir'den gece eğitim uçuşu için havalanan uçağın düştüğü bölgeye derhal arama-kurtarma ekipleri sevk edildi. Düşen uçağın enkazına Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Muradiye Sarnıç köyü yakınlarındaki ormanlık bölgede ulaşıldı. Enkazın, Bursa İl Jandarma Komutanlığına...
  4. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş