gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Asker'in tanımı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

askerliğin tanımı komik askerin tanımı komik ASKER.... [​IMG]
    460 gün uzunluğunda
    15 ay genişliğinde
    75cm çapında
    düdükle kalkan
    ...
    düdükle yatan
    dayakla uslanan
    traşla süslenen
    kurufasulye ve pilavla beslenen
    89 / 4 model 21 beygir
    10 barfiks 10 şınav 50 mekik gücünde
    Subayın geri tepmesiyle
    Uzmanın ileri itmesiyle
    tek tek ve seri dayak yiyebilen
    bot ile kep arasında kalmış
    palaska ile sıkıştırılmış
    sevdiği hayelleri elinden alınmış
    birgün biter diye kandırılmış
    Allahın en aciz kuludur ...

Asker'in tanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KULAK tanımı

KULAK tanımı

kulak tanımı kulağın tanımı kulak yolunun görevi dalız nedir yolunun görevi nedir KULAK İşitme olaylarının alıcı organı olan kulak dışkulak, ortakulak ve içkulak olmak üzere üç bölümden oluşmuştur. Dışkulak Kulak kepçesi ve kulak yolundan oluşmuştur. Kulak yolunun içinde koyu sarı renkli bir madde olan kulak kiri vardır ve görevi kulağa giren tozları yakalamaktır. Kulak yolunun sonunda,...
  2. Tan - Asla

Tan - Asla

Yaş dökmesin gözlerin Ağlatır sözlerim Unuturum sanma Şimdiden özledim Sanmaki bitiyoruz Sanma ki tükenecek Tarifsiz bu sevda ilelebet sürecek Uzak diyarlarda yolunu gözledim Bekledim umarsız Senle ben istedim Asla kalbime gömemem Seni bir kalemde silemem Güneş olupta doğarım bir sen bir ben Uzak diyarlarda...
  3. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  4. Taninmiş Aslanlar

Taninmiş Aslanlar

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock Madonna Robert De Niro Alfred Hitchcock Whitney Houston Edward Norton Robert Redford Arnold Schwarzenegger Jennifer Lopez Carl Jung Fidel Castro Magic Johnson
  5. Takının Tanımı

Takının Tanımı

Günümüzde genç - yaşlı bütün kadınlar az yada çok takı sahibidir ve yine bütün kadınlar takı takmayı sever. Peki hiç düşündünüz mü Melek'ler, takının tanımını ve tarihini ? O halde buyrun, öğrnelim:) Takı, tarihin çok eski zamanlarından bu yana insanoğlunun hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Eski zamanlarda daha çok pratik amaçlarla gündelik hayatımızda yer alan takı ve...

Sayfayı Paylaş