gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

asker, askerler, hülya avşar, resimleri, haberleri burada arkadaşlar.

Vatani görevini yerine getiren şarkıcı Alişan "askerler, Hülya Avşar'ın son resimlerini çok seviyor" dedi. İşte o haber Melek'ler!

Kısa süre önce vatani görevini tamamlayıp İstanbul’a dönen Alişan, askerlerin Hülya Avşar’ın son fotoğraflarını çok sevdiğini söyledi.

ÖNCEKİ gün arkadaşlarıyla çıktığı Etiler turunda gazetecilerle karşılaşan Alişan, özel hayatıyla ilgili soruya Hülya Avşar’ı kızdıracak bir yanıt verdi: “15 aydır askerdim, nasıl özel biri olsun? Onca ay fotoğraflarla haşır neşir olduk. Askerliğimin son ayında da Avşar’ın photoshop’lu fotoğrafları çok tuttu. Asker nereden bilsin photohop’u!” Sahne programlarının 3 Haziran’da başlayacağını sözlerine ekleyen Alişan, sahne şovuyla ilgili “Askerden yeni geldim, keleş mi sıkayım! Sadece askerlik anılarımı stand-up tarzında anlatmayı planlıyorum” dedi.

Askerler Hülya Avşarı çok seviyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi Büküldü Kaldı Boynum Çok Yalnızım Ama Çok Nasıl Şey Anlayamam Öldümmü Hiç Soran Yok Ben Böyle Yaşayamam Dünyada Sanki Bir Ben Birde Bitmeyen Çilem Gözyaşı Seli Basmış Hala Damlıyor Neden
  2. Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı.

Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı.

HÜLYA AVŞAR, ÇOK KIZDIĞI TMSF'DEN BEKLENMEDİK BİR DAVET ALDI. HEM DE NE DAVET... AVŞAR KIZI UÇUYOR RESMEN.. Hülya Avşar'ın 'Hülya'sı kapatılmıştı biliyorsunuz. TMSF'nin aldığı bu karara çok kızmıştı Avşar kızı.. Ama beklenmedik haber, her şeye yeniden başlangıcı oldu... Hülya Avşar, aldığı güzel haberi, kardeşi Helin Avşar'ın sitesinde okurlarıyla paylaştı: 'TMSF artık ortağım. Bundan...
  3. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  4. Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  5. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...

Sayfayı Paylaş