gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Askerlerin Askeri Olmayan Suçlari :

Konu, 'Askeri Ceza Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Madde 2 - Askeri şahısların askeri olmayan suçları için Türk Ceza Kanunu hükümleri tatbik olunur.

Askerlerin Askeri Olmayan Suçlari : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. Asker Oğluma.......

Asker Oğluma.......

ASKER OĞLUMA... Halen asker olan oğluma... Aslanım, can parçam, yiğit evladım, Bil ki sensiz dünya boş bana yavrum. Sen asker olunca, daha anladım, Asker babalığı hoş benim yavrum. Bilirsin canımdan fazla severim, Gerekirse canım bile veririm. Helal lokma verdim bunu bilirim, Eğitimde önde koş benim yavrum. Seni biz büyüttük vatana kurban, Sen koş ki yurduma girmesin yaban, Koşmazsan o...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  5. Durumu Olmayan Asker Eşleri Asgari Ücret Kadar Maaş Alacak!

Durumu Olmayan Asker Eşleri Asgari Ücret Kadar Maaş Alacak!

asker eşleri maaş alacak asgari ücret maaş ne kadar alacaklar ne zaman yürürlüğe girecek zamanı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzda da özel bölümleri bulunan asker eşlerine müjdeli bir haberimiz var melekler :) Artık durumu iyi olmayan asker eşleri ,eşlerinin terhis olmasına kadar asgari ücret üzerinden maaş alacaklar.Konuyla ilgili haber aynen şöyle; Askere Er rütbesi ile...

Sayfayı Paylaş