gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Askerliğimi nerede yapacağım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım askerliğimi nerede hangi şehirde yapacağımı öğrenebileceğim bir link var mı bu hususta bana yardım eder misiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar sevgili misafirimiz, Askerliğinizi hangi şehirde yapacağınızı tabiki bir link yardımı ile öğrenmeniz mümkün. Size mümkün mertebe yardımcı olmak için bizler hep buradayız.

Forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz...

Tc.Kimlik Numarası İle Askerlik Sorgulama

Askerliğimi nerede yapacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerlİk Sanati

Askerlİk Sanati

ASKERLİK SANATI Askerlik sanatı, Mustafa Kemal'in kanısınca, bir sağduyu biçimdeydi. Savaş planlarını, hazırladığı tarzdan başka bir biçimde çizmedi. "İzmir hattı ve Bağdat Demiryolu'nun birleştiği noktada bulunan Afyonkarahisar'da taarruza geçtim. Çünki orada taarruza geçmek gerekirdi. Yunan yığınağı esasen beni bu surette hareket etmeye yöneltiyordu. Tan ağarırken düşmanı ansızın...
  2. Askerlik Mesajları

Askerlik Mesajları

şafak doğan güneş sözleri asker mehtap sözleri ASKERLIK ASKIM YATAGIN, SEVGiM YORGANIN, YUREGiM YASTIGIN OLSUN, ASKER OCAGINDA RAHAT UYU BiTANEM. » SAFAK DEGiL SENSiZLiK BENi ACITAN! SENi COK OZLEDiM BiRTANEM... » O GUZEL ASKERLiK ANILARINI ANLATACAGIN GUNLERi SABIRSIZLIKLA BEKLiYORUM! SEN YETER Ki CABUK GEL, BEN DiNLEMEYE RAZIYIM » DEDE, UST DEVRE, TERTiP, ALT DEVRE TORUN, OZ...
  3. Nerede askerlik yapacağım ? bi yardım lütfen

Nerede askerlik yapacağım ? bi yardım lütfen

Askerlik çağım geldi ve ben nerede askerlik yapacağımı sorgulayarak bulmak istiyorum. Bunun için bir linkiniz var mı teşekkürler.
  4. doğumu nerede yapacaksınız?

doğumu nerede yapacaksınız?

doğum yöntemleri normal doğum arkadaşlar selam; doğumu nerede gerçekleştiriceksiniz karar verdinizmi? ben kozyatağı central da yaptım ve çok memnun kaldım
  5. Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Sevgili gebe meleklerimiz, artık gün sayıyor, minik bebeğinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz, biliyoruz :) Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşaallah :) Sizden ricamız doğumu yapacağınız yerle ilgili bilgileri ve nedenlerini paylaşmanız. Zira bu bilgiler sizin oturduğunuz şehirlerde oturanlara da ışık tutacaktır, fikir olacaktır. :tik: Evet, kısmetse doğum...

Sayfayı Paylaş