gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Askerlik Sorgulama Sayfası 2012

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

askerlik sorgulama, tc kimlik no ile, nasıl olur, ne yapmak lazım, nerede, ile ilgili bilgiler burada melekler Askerlik yapacaksınız ama nereye düştüğünüzü tam olarak bilmiyorsanız arkadaşlarım. Lütfen sizin için hazırladığımız konunun detaylarına şöyle bir göz atın. Herkese hayırlı teskereler diliyorum.

Askere gidecek yakını olan melekler için tc kimlik numarası ile askerlik sorgulamaktan bahsedeceğiz melekler :)

Size en yakın PTT şubesine gidip 1 TL karşılığı e-devlet şifresi alın ve BURAYA tıklayarak ,pek çok işleminizi halledeceğiniz e-devlet hizmetine TC kimlik numaranız ile girerek işlemlerinizi yapın. Ayrıca gerekli bilgilere ulaşmak için de BURAYA tıklayın.

Askerlik Sorgulama Sayfası 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kyk burs sorgulama sayfası 2011 2012 yılları için

kyk burs sorgulama sayfası 2011 2012 yılları için

kyk sonuçları, kyk sonuçları 2011, kyk sonuçları ne zaman açıklanacak, kyk sonuçları 2012, kyk sonuçları ne zaman açıklanıyor, kyk sonuçları ne zaman açıklanır 2011 Bursa başvuruda bulunmuş meleklerimiz burs sonuçları 04/10/2011 tarihinde açıklanacaktır. Sizler için oluşturduğumuz http://www.meleklermekani.com/2011_2012_burs_sonuclari.html sayfasından tc kimlik numaranızı doğrulama kodunu...
  2. 2012 Yılbaşı çekilişi bilet sorgulama sayfası

2012 Yılbaşı çekilişi bilet sorgulama sayfası

2012 yılbaşı için aldığınız biletlere para çıkıp çıkmadığını öğrenmek isteyebilirsiniz arkadaşlarım. Yapacağınız tek şey sizler için hemen aşağıdan vermiş olduğumuz linkten sorgulama yapmanız. Umarız paradan daha önce sağlık ve mutluluk bulursunuz. BURADAN BİLETLERİNİZİ SORGULAYIN
  3. 2012 Askerlik Yoklaması Sorgulama

2012 Askerlik Yoklaması Sorgulama

2012 askerlik yoklaması sorgulama 2012 askerlik sorgulamasını nereden hangi linkten yapabiliyoruz arkadhaşlarım.
  4. 2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

Özürlüyüm ve maaş bağlanıp bağlanmadığını hangi linkten nereden sorgulayacağımı bilmiyorum birisi ban yardım edebilir mi lütfen.
  5. 2012 Yılı Hac Kurası Diyanet Sorgulama sayfası  linkini istiyorum

2012 Yılı Hac Kurası Diyanet Sorgulama sayfası linkini istiyorum

2012 Yılı Hac Kurası Diyanet Sorgulama sayfası linkini paylaşır mısınız rica etsem sonuçları öğrenmem lazım.

Sayfayı Paylaş