gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşkı Memnu Bihter göz makyajı nasıl yapabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bihterin göz makyajını nasıl yapabilirim, arıyorum tarıyorum bulamadım istediğim gibi bir anlatım :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Aşkı Memnu Bihter göz makyajı nasıl yapabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bihter Hayranlarına Bihter Makyajı

Bihter Hayranlarına Bihter Makyajı

bihterin rimeli bihterin rimel markası bihter rimeli göz kalemi markası Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Aşk-ı Memnu'nun güzeli Bihter'in her hafta giydiği kıyafetlerle gündem yaratıyor. Her giydiği moda olan Bihter'in makyajıda bayanlar tarafınsan beğeniliyor ve taklit ediliyor... Bilmeyenler için Bihter’in makyajı nasıl yapılır işte cevabı :tik: Bihter’in göz makyajı hem sade...
  2. Bihter 'in Göz Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bihter 'in Göz Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bu konu; bihterin göz makyajı nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Aşk-ı Memnu hafızalarda derin bir iz bırakarak final yapmıştı. Uzun bir süre etkisinden kurtulamadığımız dizide Bihter karakterini canlandıran Beren Saat , o diziyle kariyerinin en yüksek noktasına çıktı. Dizide giydiği kıyafetler, kullandığı aksesuarlar ve her...
  3. buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim

buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim

Göz makyajımı buğulu yapmak istiyorum hani Beren Saat 'in göz makyajından. Ona bayılıyorum. Nasıl yapmam lazım bu makyajı ?
  4. Kedi Gözü Makyajını Nasıl Yapabilirim ?

Kedi Gözü Makyajını Nasıl Yapabilirim ?

Bu konu; kedi gözü makyajı yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların vazgeçilmezi olan makyajı en güzel şekilde yapmak için biraz el becerisine sahip olmak ve renklerin uyumu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bazı makyajlar da iddialı olmaları sebebiyle zaman zaman moda olur ve bir sonra ki sene pek rağbet görmeyebilir. Bu makyajlardan birisi de kedi gözü...
  5. nasıl hızlı makyaj yapabilirim

nasıl hızlı makyaj yapabilirim

Kızlar sabahları okula giderken makyaj yapıyorum haliyle ama çok uzun sürüyor. Bu arada üni okuyorum onu da söyleyeyim :) Nasıl hızlı makyaj yapabilirim, yüyolarınız var mı ?

Sayfayı Paylaş