gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

:::Aşkı Tek Kişilik Yaşamanın Mevsimi:::

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Aşkı Tek Kişilik Yaşamanın Mevsimi Hayata dair hiçbir şeyin ilgi alanına girmediği dönem başlamıştır. Baharda olsa, yazda olsa yaşadığınız mevsimin adı kıştır. Gidenlerin beraberinde götürdüğü bütün renkler terk etmiştir sizi. Size kalan simsiyah geceler, gri sabahlardır. Sessizliğin hüküm sürdüğü mevsimdir aynı zamanda bu. Bir köşede öylece kıvrılıp göz yaşlarınızı içinize akıtıp düşürürsünüz. Aklınızdaki tek soruya milyonlarca cevap uydurmaya çalışırsınız; ama o sorunun cevabı tektir.

Kızgınlık baş göstermeye başlar ama buzları çözemez. “Neden ben?” ve “ Bunları ben hak etmedim” diye hayıflanırken, giden yolun sonuna varmak üzeredir. Size kalan yine gözyaşıdır.Buz tutmuş bedeninizde yanağınızda donup kalan gözyaşı…

Bazen olağan üstü şeyler bekleriz hayattan. Zamanı geriye çevirme lüksümüz yoktur ama bir ümit, bekleriz. Ya da bu mevsimden biran önce son vermek için bahara geçmek isteriz. Oysa o kış bitmeden ne bahara ne de yaza atlayabiliriz.

Her kışın sonu bahardır ama. Gözünüzü bir gün yüzünüze yansıyan güneşle açabilirsiniz. Yanağınızdaki gözyaşı eriyip kuru, kırılmaktan kurtulur buz tutmuş bedeniniz. Size kalan renklere baharla birlikte yenileri eklenecek, yüzünüze artık gülümsemeler düşecektir. Baharı yaşamaya başlayacaksınız. Sonra yazın coşkusunda kaybolacaksınız.

Birdahaki kışa kadar…

:::Aşkı Tek Kişilik Yaşamanın Mevsimi::: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz...

Doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz...

doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz KOÇ (21 Mart - 20 Nisan) 21 Mart Berrak 22 Mart Doğrucu 23 Mart Meraklı 24 Mart Sade 25 Mart Dinamik 26 Mart Güvenilir 27 Mart Başlatıcı 28 Mart Masum 29 Mart Gözlemci 30 Mart Uzlaşmaz 31 Mart İnatçı 01 Nisan Ağırbaşlı 02 Nisan İdealist 03 Nisan Dayanıklı 04 Nisan Kararlı 05 Nisan İş bitirici 06 Nisan Deneyci 07 Nisan Coşkulu 08 Nisan...
  2. Nadide Sultan - Tek Kişilik

Nadide Sultan - Tek Kişilik

Zor şey kalpte mücadele kolay kolay kabullenmiyor ayrılık kanayan yara tazeyse hele anlamsız geliyor aklım kararlılığım tutmasam kendimi ağlayyacağim söyle ne istiyor şarkımızz benden neden acıtıyor artık içimi hiç bir gerekçe göstermedeeeen? [Nakarat] Aşk nasıl iki kişilik Göz göre göre delilik Hani hayat müşterekti Üzüntü neden tek kişilikkk... Neden Tek KiŞiLiK???...
  3. Tek KişiLik SahNeM...!

Tek KişiLik SahNeM...!

tek kişilik sahne oyunları tek kişilik komedi oyunları Bilmem kaçıncı günün bilmem kaçıncı gecesi bu yalnızlıklar komedisinde Komedi diyorum çünkü biliyorum düşmüş suratım, boş bakışlarım, nedensiz söylenmiş ve duygusuz sözlerim bir komedinin en saf halini yansıtmakta insanlara… Kaçıncı perde bu kaçıncı sahne suflör bile unuttu artık oyunun akışını Nasıl bir...
  4. ölümdür yaşanan tek başına aşk iki kişiliktir..

ölümdür yaşanan tek başına aşk iki kişiliktir..

ölümdür yaşanan tek başına aşk iki kişiliktir Değişir rüzgarın yönü Solar ansızın yapraklar; Şaşırır yolunu denizde gemi Boşuna bir liman arar; Gülüşü bir yabancının Çalmıştır senden sevdiğini; İçinde biriken zehir Sadece kendini öldürecektir; Ölümdür yaşanan tek başına Aşk iki kişiliktir. Bir anı bile kalmamıştır Geceler boyu sevişmelerden; Binlerce yıl uzaklardadır Binlerce kez...

Sayfayı Paylaş