gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Aşkı Yazarken Bazen Ellerim Acıyor..Tıpkı Yüreğim Gibi...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Aşkı Yazarken Bazen Ellerim Acıyor..Tıpkı Yüreğim Gibi...
    Kaçtıkça o beni kovalıyor.''Bir daha aşka dair yazmayacağım! Bana aşkı yazdırmayın!'' diye düşünsemde, ya aşk beni buluyor, ya da aşıklar.Ya aşk vuruyor yüreğime yada yüreğimde aşk acıyor...

Bu sefer ''aşk cinayetleri'' başlıklı haberler takıldı gözlerime ve yüreğime. Neredeyse hergün gazete köşelerine yansıyor aşk cinayetleri. Yazık... Hem kızıyorum hem üzülüyorum. Aşkından intihar edenlere de katil olanlara da... Ölenlere de kalanlara da... Yakanlara da yananlara da...

Aşk zehir olmamalı... Aşk gibi bir duyguyla ''cinayet'' gibi bir kavram yanyana yakıştırılmamalı…

Sevdiğinin canını alan bir insanın sevgisine kim inanabilir? Evladını boğarak öldüren bir annenin sevgisi ne kadar sevgi ise, aşk cinayeti de o kadar aşk tır...

Aşk su gibi hayat vermeli insana.Ama zehir oluyor bazılarına!...

Neden?
    Ne yaşamayı öğretebiliyoruz, ne de sevmeyi...

Ne mutluluğu anlatabildik, ne de imtihanı...

Ne hayatı anlatabiliyoruz, ne de ölümü...

Anlayacağınız şudur ki;kavuşmak için sevilmez!!!... Bilmelisiniz ki ''kavuşmak'' kadar ''özlemek'' de güzeldir. Kim bilir belki ''aşkın kendisi'' kavuşmaktan daha güzeldir?

Ve şunu asla unutmayın!

Kulak verin bu sese…

Aşk bilekte yaşanmaz,yürekte yaşanır… Yürekte yaşanan aşk, kavuşamadığını kırmaz... Kıramaz... Çünkü kıyamaz ''Mangal gibi yürek''derler ya...''Aşk''içinde mangal gibi bir yürek lazım,yumruk olmuş bir bilek değil!!!

Aşk'a dair yazmayacaktım ama yinede yazdım. Aşk yazılacak bir duygu değil.Yazılamaz,yaşanır.Aşkı yazmakta zor,yaşamakta...

Allah yaşayanlara sabır versin. Aşkı yazarken bazen ellerim acıyor... Tıpkı yüreğim gibi...
    (alinti)​

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Aşk yazılacak bir duygu değil.Yazılamaz,yaşanır.Aşkı yazmakta zor,yaşamakta... dogru bencede bu söz herşeyi anlatıyo tşklerr

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tesekkür ederim okuyan gözlerinize saglik

Aşkı Yazarken Bazen Ellerim Acıyor..Tıpkı Yüreğim Gibi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi…

Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi…

Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi… Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi Kar yağsa bugün tüm aşklara... El ele tutuşsa tüm sevdalılar kar tanelerinin iç içe geçmesi gibi… Sevişse ruhlar bütünleşse birbirleriyle... ağaçların üzerinde elele tutuşan buz damlaları gibi… Bunalan tüm aşklar uçussa gökyüzünde sonsuzluğa yelken açar gibi. Kaçışsa uzaklaşsa tüm...
  3. Dev gibi Yüreğim...

Dev gibi Yüreğim...

ne cüceler sevdi dev gibi yüreğim Ne cüceler sevdi dev gibi yüreğim...Birkaç kere var oldum, çoğu kez yoklukta kayboldum...Bozdu tılsımı bir elma kurdu,Tam ısırıp kurtulacaktımki;Tiksindim ölümden..Cadı da üzüldü bu yarı çıplak halime.Kaçtır aynaya bakamıyor hep aynı ablak suratı görmekten!Prens kimle sevişiyor haberim yok açıkcası..Ben ise bildiğiniz ...gibi kurbağaları öpüyorum...
  4. Cehennem Gibi Bir Yürekte

Cehennem Gibi Bir Yürekte

cehennem gibi bi yürekde Cehennem Gibi Bir Yürekte ,Cennetlik Bir Aşkla Seviliyorsun ! Resimler çizmek isterdim sana... Baktıkça, tüm gülücüklerin yüzünde yer almasını istediğim resimler... İçimdeki sen, sözcüklere sığmıyorsun artık... İkimizi öyle bir yaşıyorum ki, sen kendini bu kadar yaşamıyorsun. Ellerimde, bedenimde, dudağımda ve sarılışlarımda öyle tarif edilmez bir...

Sayfayı Paylaş