gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Askim benim, hayatimin anlami..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamına mektup
    Seninle konusurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanimda yokken, seni düsündügümde bile gürül gürül bir irmak akiyor yüregimden.
    Her damlasinda mutluluk ve heyecan tasiyan bir irmak bu.su yalan dünyada ölüm kadar gerceksin benim icin.
    Yasamak kadar tutkulu..Pilimi pirtimi toplayip acilardan, gidecegim tek adressin.Sen benim dönüsü olmayan yolumsun.Seni tanidigimdan beri, tebessüm etmekle, ictenlikle gülmek arasindaki farki anladim.Sen benim dudagimdaki gülücüksün.Gelmis ve gelecek tüm sıkıntilara, dertlere attiðim kahkahasin.
    ikinci bahari yasiyorum diyemem.
    Çünkü sen ilkbaharsin.Geç kalmis ilkbaharimsin.Senden önce sadece karakislar vardi ömrümde. Kaybetmekten korktugum tek hazinesin.Sakli kalmis mutlulugumsun.
    Eger günün birinde beni istemezsen, sana gitme diyemem.Ama sunu bilmeni isterim bebegim, giderken, özümü de beraberinde götüreceksin.Ruhundan arinmis bir beden birakacaksin ardinda..
    Sözlerimde hiçbir abarti yok sevdigim.Sadece eksik var.Senin yüregime yazdiklarinin yaninda, benim yazdiklarim hiçbir sey

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Askim benim, hayatimin anlami..
    Eger günün birinde beni istemezsen, sana gitme diyemem.Ama sunu bilmeni isterim bebegim, giderken, özümü de beraberinde götüreceksin.Ruhundan arinmis bir beden birakacaksin ardinda..
    Sözlerimde hiçbir abarti yok sevdigim.Sadece eksik var.Senin yüregime yazdiklarinin yaninda, benim yazdiklarim hiçbir sey

harikaa bebeğim teşekkürler

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Askim benim, hayatimin anlami..

Evet annem harika ben teşekkür ederim

Askim benim, hayatimin anlami.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatin anlami ne

hayatin anlami ne

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde konustugu...
  2. Hayatin Anlami...

Hayatin Anlami...

Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi... Buldugu hicbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplar da ona yetmemis. Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Koy,kasaba,ulke dolasmis... bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir koyde...
  3. İyiki ciktin karsima hayatimin anlami....

İyiki ciktin karsima hayatimin anlami....

iyiki ciktin karsima iyiki çıktın karşıma çıktın karşıma şiir iyi ki Tanismamiz cok karmasik, cok komik oldu. Ne sen beni nede ben seni sevmemistim :) kim bilebilirdiki bir gün evlenecegimizi. Sana EVET demek hayatimda verdigim en dogru karardi. Seninle evlendigim günden beri dünyanin en mutlu kadini gibi hissediyorum kendimi, senin beni saat basi "askim özledim sesini duymak...
  4. hayatin anlaminin nedir?

hayatin anlaminin nedir?

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde...
  5. Patika - Ask Beni Büyütmedi

Patika - Ask Beni Büyütmedi

Sevdim ki ellerdeyim Ellerimdi ask yanildi Sevdim ki yalan degil Düslerimdi düs yanildi Düslerim sözleri sordu Ask seni affetmedi Gözlerim güllerim soldu Ask seni büyütmedi Gittin ki yara degil Yanginimdi yar yanildi Gittin ki hayal degil Hayatimdin sol yanimdin Düsleri sözleri sordu Ask beni affetmedi Gözleri gülleri soldu Ask beni büyütmedi

Sayfayı Paylaş