gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aşkım için oyunu

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşkınız için öpcükleri toplayın hadi bakalım :) Benim için naaaapardıııın öpücüğ tooooplardım. [FLASH]http://www.askoyunlari.net/files/file/loveenergy.swf[/FLASH]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Öpücük toplandığında çıkan sese litfen dikkayt :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Evet ya, nebicim ses o öleee :D:D:D:D

Sirf o ses yüzünden toplamicam Öpücük, Möpücük... :D:D:D:D

Aşkım için oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

oyunsa oyun Söz vermiştin....Tutmayacağını bile bile..Ama niye?Madem ki bitecekti,madem ki gidecektin beni neden sevdin??Söylesene ey zalim sen beni neden sevdin?? Biliyordum ki...Baharda açan hayallerimin,kışın karlar altına gömüleceğini...Oysa ben biliyordum ne kadar sevsem de ve sevilsem de sonunda yine yalnız kalacağımı...Sonuçta bittim,tükendim sensizim şimdi... Seni ararken kendimi...
  2. Aşk oyunu :D

Aşk oyunu :D

burayı tıklayınız
  3. Keremcem - Aşk Oyunu

Keremcem - Aşk Oyunu

Hatam belki kalbi oyuncak sanmam Aşkta salıncak gibi sallanmam O kadar cahilim ki hayalini bile kurmam İmkânsız inanki sevgilim Bugün bana aşk nedir diye sorsan Tek anlamı geceler boyu ağlamam Üstüm başım sevda içinde Yakalandım bitap biçimde Ellerimde kadife kelepçe Veda değil mi bu Yolun sonu uçurumlar Kolay değil ki bu Dolunca gözlere yaşlar Zaman gelince nafile Dersin bir küçük elveda
  4. Kenan Doğulu - Aşk Oyunu

Kenan Doğulu - Aşk Oyunu

ıslak sokağın kucağında bir ben ve çaresiz bir ben daha tuzlu saçlarım değiyor dudaklarıma aynı sen o tatlı ten sanki umrunda belkide onunla sevişiyor çılgınca yine de kalbim hep onunla sen benim masum biricik meleğim aşk oyunu buna derler güzelim seçmelisin birini bir şöyle bir böyle derken kaçırıp harcarsın sevgileri yeni aşk caydırır çoğu zaman aldatır gelen gideni aratır aşk oyunu...
  5. aşk oyunu

aşk oyunu

aşk oyunları ask oyunları aşk oyunu ask oyunlari oyunlari Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı, senaryosu Rüya İşçileri’ne ait dizinin başrollerini Kerem Cem ile Yasemin Ergene, Kuzey Vargın, Nazlı Tosunoğlu, Mehmet Akan, Gürgen Öz, Deniz Özerman, Serdar Yeğin ve Münire Apaydın ile paylaşıyor. Sarp Teksoy, magazin dergilerinden tanınan, her hafta...

Sayfayı Paylaş